Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hong Kong-i munkavállalás...

Zoli1108 kérdése:

Hong Kong-i munkavállalás 2018-ban, Magyarként?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata, hogy mondjuk perfekt angollal, de kantoni nyelvtudás nélkül mik az esélyek egy átlagos munkához?

Internetről én is összetudom ollózni a dolgokat, úgyhogy igazából olyanokra lennék kíváncsi, akik megjárták ezt az utat, vagy most készülődnek.



2018. máj. 20. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék... Igazából most állok egyetem előtt és gondolkoztam kínai szakon, de nem tudom, hogy megérné-e
2018. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dolgoztam kinn harom evet. Ugy sikerult kijutni, hogy egy IT multinak dolgoztam mar itthon is, ok vittek ki. Ott abszolut eleg volt az angol, de egyre tobb az olyan projekt, ahova kell mandarin is, foleg az olyan poziciokban ahol ugyfelekkel talalkozol. Mindent osszevetve szerintem nemi szerencsevel meg lehet csipni angolo melot is, bar ez nyilvan szektrofuggo.
2018. jún. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Most kezdem majd beleásni magam.
2018. jún. 8. 16:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem jártam meg ezt az utat, meg régi kérdés, de leírom a legegyszerűbb módszert: ha van diplomád (elég az alapszak, ha jól tudom) elvégzed a TEFL vizsgát és ki tudsz menni angol tanárnak. Ennél könnyebb módja nincs.
2018. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De van. Ki mész angliába, és egy olyan cégnek dolgozol, aminek van HK-ban kirendeltsége, és átkéreted magad.


Én ezt meg tudnám csinálni, csak nem akarok ugyan annak a cégnek dolgozni.


Úgyhogy esetleg ha valaki tudja, hogyan lehet kijutni függetlenként...

2018. júl. 12. 18:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Előbb írtam le miként tudsz függetlenként kijutni. Meg nem, nem könnyebb amit írtál, nem fognak egyből átrakni Hong Kongba, hanem előtte pár évet azért le kell húznod. A TEFL vizsgát meg leteszed egyből tudsz jelentkezni HKba.
2018. júl. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Angol tanárokból túljelentkezés van, és most már csak a NATIVE ENGLISH kapja meg a tanári engedélyt.

Elhiheted, mert nagyon utána néztem.

Kína bizonyos részein még jó, ha nem vagy native speaker, de HK-ban sajnos már nem.

2018. júl. 14. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!