Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Balin jó az idő?

Balin jó az idő?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy Balin február elején milyen időjárásra(hány fok van kb, sokat esik az eső ?!?stb...) és víz hőmérsékletre lehet számítani. Érdemes egyáltalán oda menni februárban a családdal nyaralni?

2018. szept. 5. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Mi többször jártunk már tropusi országban, de Balin még nem. De mivel tervben volt már többször így nézegettem Bali idöjárását, és igazán Balin szinte mindig ugyan olyan idö van. Igazán nagy esös évszak nincsen, de nagy száraz vagy nagyon meleg idöszak sincsen. Kb 25-30 fok között állandóan.

De az interneten angol és német oldalakon rengeteg info van erröl. Ne indonéziát nézd, mert Balinak más idöjárása van mint más szigeteknek.


Viszont családostul én most Balira nem mennék, mert földrengés és vulkánkitörés szinte minden pár hónapban van. Vagy ha mentek is keresni egy biztosítot aki természeti katasztrofa esetén is fizet(szinte mind kizárja azt). Elöfordulhat könnyen hogy ha a vulkán kitörés van akár hetekig nem tudjátok a szigetet elhagyni.


Mi eddig a hosszú repülö út miatt nem mentünk oda.

Ha a gyerekek 10 év alattiak akkor én inkább a Karib térséget ajánlom.

2018. szept. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat😊

Még Dominikára gondoltam, de ott is vannak korall zátonyok?!?

Nekünk ez nagy kritérium mert szeretünk búvárkodni.

Illetve februárban jó idő van ott?

2018. szept. 6. 10:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Balit nagyon ajánlom ha búvárkodni szeretnétek. Voltam többször is az év minden szakában, de egyszer sem áztam meg. Napi egy gyors eső és kész.

[link]

Video: én 🙂

2018. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia és köszi, végül a Seychelle-szigetek mellett döntöttünk, de akkor már tudjuk, hogy hova menjünk legközelebb...😊

Ja és köszi a videót, nagyon jó lett!

2018. nov. 18. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Februárban semmi keppen ne menj akkor van a monszun időszak. Május-Augusztus az ideális idő.
2021. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oksi, köszi
2021. jún. 26. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!