Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Van köztetek, aki utazott már...

Van köztetek, aki utazott már Dél-Koreába?

Figyelt kérdés

Kérdésem lenne, hogy mennyiből tudtátok kihozni az utazásotokat?


Esetleg van aki tervezi, de nincs kivel? Én jövő nyáron utaznék,egyenlőre még egyedül.



2018. szept. 9. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Mi voltunk 4 éve , és jövő nyárra tervezünk megint menni.

Anyagiakat nem írok, mert mindenkinek más az összeg. Mások az igények, de tény, hogy nem volt olcsó. Ugyanis mi premium economyval megyünk ( nem turista, de nem első osztály..) Szállodába megyünk. De nekünk így éri meg. Az ország nem drága, és gyönyörű.Imádom.

2018. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Repjegyet már 400 euró alatt lehet fogni, általában Koppenhágából meg Amszterdamból, de néha budapesti indulással is. 300k alatt meg lehet úszni az egészet, ha nem akarsz flancolni.
2018. szept. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Keress rá az Oh my brush blogra vagy csatornára. Viki egy éve volt és sokat ír róla. Láttam is videót ahol a költségeiről beszélt, de most sajnos nem találom.
2018. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem azt a videót privátba tette vagy törölte, mert én se találom. Egy másik videóban mondta, hogy a repjegyet úgy vette, hogy kb. felére le volt árazva vagy valami ilyesmi, szóval nagyon olcsó volt. :)
2018. szept. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igen, azt mondta csak emiatt vágtak bele az útba. :)
2018. szept. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
En voltam most nyaron és jovore is megyek. Mivel kint tanultam ezert nem tudom amugy mennyibol jonne ki, de vannak olcso szallasok es az ottani dolgok se dragak. Nagyon szep:)
2018. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
65%
R-patcz most konkrétan csak dicsekedtél, de meg nem válaszoltad a kérdést. XDXD
2018. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem allt szandekomban dicsekedni. Leirtam hogy velemenyem szerint nem olyan dragak a kinti dolgok. Es kerdezte a kerdezo hogy ki megy esetleg jovore es mivel enis egyenlore egyedul megyek ezert irtam. Nem kell rogton rosszra gondolni
2018. dec. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!