Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföld május-júniusban?

Thaiföld május-júniusban?

Figyelt kérdés
Tudom, ez a monszun időszak kezdete,de valakinek járt már ilyenkor Thaiföldön egész pontosan Pattaya-n? Mennyire rizikós ilyenkor oda menni,állandóan esik vagy azért lehet élvezni az ottlétet?

2018. szept. 22. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokszor esik, de akit nem zavar az mehet akkor is. Meleg van. Bár Pattaya az egyik legrosszabb hely szerintem. Zsúfolt nagyon
2018. szept. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fontos kérdés, bármennyire azt fogod hinni, hogy hülyeség: prostizni mész? Mert, ha nem, akkor Pattaya felejtős. Egy ideje én is gondolkozok Thaiföldön, így utána olvasgattam jó párnak, már senki nem nagyon ajánlja Pattayat, mert olyan szinten elszaporodtak ott a prostik. Nőknek annyira nem gáz, de fehér férfiaknak, akik erre nem vevők írtó gáz már, vannak olyan utcák, ahol méterenként próbálnak már - már erőszakosan berángatni téged a csajok egy - egy menetre.

Oké, tengerpart meg minden, de akkor is baromi sokan szidják.

Szórakozóhelyekre is baromi sokan panaszkodnak, hogy ott is már egy csomó prosti van.

Nem prostizni mész inkább más helyet keres, ha meg prostizni mész, akkor legalább arra ügyelj, hogy gumi mindig legyen nálad, ha lehet extra erős, hogy véletlenül se szakadjon ki, mert baromi sok nemibetegségük van ott a prostiknak.

2018. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, legfontosabb utóbbihoz: előtte nézz utána milyen kint a thai személyi és minden alkalommal kérd. Nem adja akkor ne kockáztass, kifogsz egy fiatalkorút és pont elkapnak, akkor neked véged.
2018. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!