Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyen januárban Tel-Aviv?

Milyen januárban Tel-Aviv?

Figyelt kérdés
Januárban fogok Tel-Avivba utazni és kíváncsi vagyok, hogy milyen az idő akkor.
2018. okt. 10. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor mi voltunk, 24 fok fölött volt végig, napsütés. :)
2018. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Kellemes,napsütéses. Ha teheted pl a Holt tengert ilyenkor látogasd meg. Én 2x voltam, először augusztusba és durván hangzik de szinte forró volt a víz. Másodjára februárba és isteni élmény volt órákig lebegni úgy, hogy nem főttem meg.

Egy pulcsit,kendőt esetleg farmerdzsekit azért dobj be az estékre (bár ha Magyarországról mész akkor evidens,hogy lesz nálad itt januárban azért tüdőgyulladás lenne a vége egy pólóban) plusz pl Jeruzsálemben a Siratófalnál muszáj minimum a vállaid, mellkasod eltakarni ami pl nyáron kínszenvedés..Plusz farmer zárt cipő simán mehet.

Esténként eléggé le tud hűlni januárban ott is az idő, esőre 1-2 nap akár számítani is lehet.

Utazás előtt kukkants rá az időjárás előrejelzésre :)

Jó utat előre is!

2018. okt. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziia, mi nagyon kifogtuk, éjjel fagyott és hó is esett odébb. Azt mondom mindig a kutyámnak is, az időjárás szerencse kérdése. És ez Tel avivval is így van.
2018. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18-20 fok a megszokott, de a tél ott is tél, bármi előfordulhat. Extrém meleg meg extrém hideg is.
2018. okt. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Változékony, ha jó időt fogsz ki, akkor kora nyári meleg lesz, ha rosszat, akkor hűvös és szeles idő is lehet.
2018. okt. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Idén januárban voltam egy hetet Izraelben, ebből 3 napot Tel Avivban, 14 fok körüli idő volt, egyik nap pedig nagyon zuhogott az eső, de olyan szinten, hogy az utcákon állt a víz, nagyon durva volt.

Viszont Eilatban 22 fok volt és ragyogó napsütés.

2018. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!