Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogyan működik a vízumkérelem?

Hogyan működik a vízumkérelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Aki szerzett már vízumot korábban utazással kapcsolatban azok segítségét, tapasztalatát szeretném kérni.


Tavasszal szeretnék pár napra Iránba utazni, amihez ugye vízum kell. Utána olvastam, hogy Iráni Iszlám Köztársaság budapesti nagykövetségén kell igényelnem.


Van érvényes útlevelem, a retúr jegy vásárlása folyamatban.


Ahogy olvastam az elbírálás 1 hétbe is telhet, mi esetén történhet esetleg,hogy megtagadják a vízum kérelmet? Illetve amiről pontos információt nem láttam mennyi ft és euro szükséges ehhez?


Kellemes ünnepeket.


2018. dec. 31. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor en igenysltem az irani vizumot akkor retur repjegy kellett, es az elso idoszakra visszaigazolt szallasfoglalas, 27E volt a vizum de kb egy ora alatt meg is csinaltak. Most is ezek kellenek de azt hiszem 19E a vizum viszont 1 het.
2018. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kozben megnezfem 16500 ft surgossegivel 24E.
2018. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem 1 hét volt a sürgősségi vízum, de mondjuk az diákvízum volt. A sima vízum biztos kevesebb idő. Érezd jól magad Iránban, csodálatos ország. :)
2019. jan. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget nektek :)
2019. jan. 2. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!