Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » VILÁGUTAZÓK! Melyik a legjobb...

VILÁGUTAZÓK! Melyik a legjobb ázsiai hely? Melyik tetszett a legjobban? Hova érdemes elmenni a leginkább? És azon belül is hova, ha nagyobb országról van szó?

Figyelt kérdés
Indonézia, Thaiföld, Fülöp-szigetek, Malaysia, Szingapúr, Laosz, Kambodzsa, Vietnám, Kína, Japán, India, Maldív-szigetek, Ceylon?
2019. jan. 24. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Bár még nem voltam, de Indonéziát szokták mondani.
2019. jan. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Ami nekem 'legjobb' hely, biztosan jó neked is?

Ha a javasoltam neked nem felel meg, szándékos félrevezetéssel fogsz meggyanusítani?

2019. jan. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Ezek közül csak a Maldív szigeteken voltam. De karib térségben már többet voltam.


AZt kell mondani, hogy eddig ahol jártam én mindegyiket javasolnám, és bizonyára így van ezzel az is aki àzsiában több helyen volt.


Ha még nem jártál európán kívül akkor én azt ajánlom elöször egy turisták által kedvelt helyre menjél vagy kezdjed ott, mert egy kicsit más mentalítás és élet forma van ezekben az országokban.

2019. jan. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Hát mi érdekel? Tengerparti pihenés, ókori romok, modern városok? Nekem Japán a kedvencem amúgy, de drágaság van.
2019. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
A felsoroltak majd mindegyikeben voltam, azok kozul Kina, egyebkent Indonezia.
2019. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint Vietnám és Myanmar a két kedvencem, ha nem voltál még Ázsiában, akkor viszont jobb kezdés Thaiföld. Indiát folyamatosan egyszerre gyűlöli és imádja az ember, meg kell tapasztalni milyen ott, de azt is inkább később javaslom. Maldívot nehéz országnak tekinteni turizmus szempontból, mert túl sok érdekes nincs a rendes szigeteken, a resortoknak meg a helyi élethez nincs semmi köze. Szingapúr 2-3 napos program szerintem, illetve drága, Japán szintén. Indonézia gigantikus ország, messze nem csak Baliból áll, sőt. Ha rendesen be akarod járni eleve 4-6 hónapra tervezz. Az egész térségre igaz, hogy ilyen 20 napnál rövidebb utakat tessen elfelejteni mindenki. Nincs igazán legjobb, nálam Vietnám a hihetetlenül kedves helyiek miatt nyer egyértelműen, sokkal kevésbé fárasztó ott utazni, mint a legtöbb Ázsiai országban, ahol nonstop le akarnak húzni.
2019. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit akarsz. Ha nyaralni, akkor Bali. Megfizethető és gyönyörű. Amiért európában egy lyukat kapsz, azért ott egy fantasztikus négy-ötcsillagos szállodában nyaralhatsz.

De ha a városi nyüzsgést szereted inkább, akkor Japán.

2019. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Indonéziában voltam és csak ajánlani tudom.

Nagyon kedvesek a helyiek,a kultúra érdekes,rengeteg vallási dolog van ami szintén érdekes,gyönyörűek a tengerpartok és finomak az ételek+olcsó ami szintén nem hátrány.

Minden szigetnek megvannak a maga előnyei és hátrányai.

Szumátrát ajánlani tudom és bár ott nem voltam de Borneóra és Pápuára is jókat mondanak.

2020. ápr. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Utolso, foleg hogy Borneo nem is Indoneziaban van.
2020. ápr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%
@9 Mondjuk legalább egy Google Mapset ért volna ez a dolog: Borneó legnagyobb része Indonéziához tartozik, de a sziget északi része Malajziához tartozik, valamint egy pici részt hasít ki magának Brunei.
2020. ápr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!