Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföldön a ladyboyokon...

Thaiföldön a ladyboyokon kívül milyen turista látványosságok vannak még? Milyen a gasztronómia?

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Gyerekbordélyokba özönlő svéd "férfiak" hadserege...
2019. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Thaiföldön rengeteg mindent lehet látni, csak a kérdés az mi érdekel téged.

Mivel hatalmas ország így nagyon nem mindegy hova mentek.

Mi 4 x voltunk.

Elmentünk pl: Mangrove dzsungelba, vagy ott vannak a szigetek közötti túrák (phi-phi, James Bond sziget stb) De ott van Kwai folyó ( a fesztiválra érdemes időzíteni) . Ott a Mountainville Tiger Temple ami 1260 lépcsőfok fel a hegy tetejére. Én végigcsináltam, és tapasztalatból mondom nagyon durva.. De megérte.

Ott van Bangkokban a királyi palota, a fekvő Buddha.. De gyönyörű az Erawan vízesés is. Azt is durva végig csinálni mert 9 vízesés van, de egyre nehezebb megközelíteni. Első alkalommal azt hittük az 5-dik vízesésig eljutottunk. Amikor másodjára mentünk oda, akkor jöttünk rá, hogy csak 4 vízesést másztunk meg. De végül megcsináltuk ezt is. Ott van még Bangkokban az úszó piac. Nekem nem igazán tetszett. ( mára ez turista lehúzó lett)

Nagyon szép Szukhothaj is. Egy Angkor.. Érdemes megnézni.

Felsoroltam párat, de nem árt tudni hogy ezek egymástól messze vannak, és oda is utazni kell.

A thai kaja meg finom. Én kedvencem a pad thai chicken de mindig szólok, hogy ne legyen csípős. Én nem szeretem a tengeri ételeket, de a párom szerint nagyon finom a rák, polip, és halas ételek is. Tapasztalatból mondom, hogy érdemes helyiektől (akár utcai árusoknál) is enni. Nagyon olcsó, friss, és nagyon finom a kaja. Nem hiába mondják, hogy ami külsőre nem jön be, ott a legfinomabb az étel. (na igen a higiénia nem olyan mint amit megszoktunk, de ez nem rontja az étel finom ízét)

Piacokon árulnak sült csótányt, tücsköket, skorpiókat. De ezeket is inkább a helyiek eszik. Mi tavaly vettünk skorpiót. ( olyan zöldséges csirke íze volt)

Thai ételek zöme csípős, de aki nem szereti, és szól előre akkor nem csinálják csípősen. Nagyon kedvesek. A másik kedvencem amit én ragacsos rizsnek hívom egy desszert. Ragacsos rizs, leöntve kókusztejjel, és mangó gyümölccsel adják.

2019. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Hat ha neked a ladyboyok turistalatvanyossagnak szamit akkor nagyon igenytelen lehetsz
2019. febr. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
3: Vagy ismeri Thaiföldet. Thaiföld már évek óta a szexturizmusáról híres, amibe a ladyboyok is beletartoznak.
2019. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Thaiföld egyre kevésbé próbál építeni a szexturizmusra, ezt mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy Phuketen már kitiltották idén a ladyboyokat az utcákról, már "csak" egyetlen keresztutcában lehetnek.
2019. ápr. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ott van ong bak
2020. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!