Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Melyik kelet-ázsiai országok...

Melyik kelet-ázsiai országok a legolcsóbbak és legdrágábbak?

Figyelt kérdés

Kína, Thaiföld, Vietnam, Kambodzsa, Dél-Korea, Japán, Szingapúr, Malajzia


Ezek közül mi lehet kb. a sorrend az àrak terén? Nyaralás szempontjából.


2019. ápr. 8. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Singapur Japán nagyon draga, Kambodzsa, Vietnam olcsó ( Kamb. a legolcsóbb), Malajzia attól függ hol vagy, Thaiföld már drága. Dél Koreat nem tudom.
2019. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerencsémre mindegyik országban voltam már, így van tapasztalatom.

Legdrágább Japán. Majd Dél- Korea, Szingapúr, Malajzia, Thaiföld ( sajnos Thaiföld egyre drágább lesz) Kambodzsa, Vietnam, Kína.

Bár mi elég luxus módon nyaralunk így én úgy nézem, hogy abból a pénzből amit Japánban elköltöttünk, Kínában felső kategóriás nyaralásunk volt.

Hozz kell tennem, hogy mi nem hátizsákos turisták vagyunk, nekünk a kényelem is nagyon fontos.

2019. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fontos válasz a 2-es. A régió nagyon különböző képet mutat attól függően, hogy milyen módon akaraz utazni. Én például mindig hátizsákozom, pedig megengedhetném a relatív luxust, de szerintem úgy keveset lát az ember az országból.


A sorrend így ia hasonló. Japán, Dél-Korea és Szingapúr elöl, viszont rögtön utánuk Kína a rohadt drága belépők miatt. Olcsó szállást meg olcsó és finom ételt majdnem mindenhol kerít az ember Ázsiában, de ha 8000Ft a belépő, azt sehogy nem tudod lejjebb ügyeskedni. Aztán Malajzia, relatív fejlettsége miatt, illetve nem elhanyagolandó, hogyha az egész országot be akarod járni, akkor gyakorlatilag muszán repülni. Utána Thaiföld, a világ egyik leglátogatottabb országa, ennen megfelelően gyorsan feljődik és drágul, de azért még mindig könnyű olcsó helyeket találni, főleg északon. Vietnám és Kambodzsa között magyar pénztárcával már nehéz különbséget tenni. Kambodzsa persze nominálisan olcsóbb, de mindkettő annyira röhejesen olcsó nyugatiként, hogy egyik országban sem fogod nézni az árakat.

2019. ápr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a ketzes sorrendje majdnem jo de Kina sokkal dragabb mint Malajzia, nekunk Kina 70USd/nap volt mig Malajzia meg 50 sem
2019. ápr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyban függ hogy mit hogyan hol milyen repülővel mennyi ideig stb


A hotel általában nem a legjobb főleg ugy hogy ázsiai országba mész mivel ott adnak reggelit és vacsorát és ez általában interkontinális... (vannak kivételek de kevés) mivel ugy is magat az országot mész nézni a legjobb mondja a reggelinél ha street foodozol olcsobban Ki jössz na meg ugye ugy sem azert mész hogy egy 50 négyzetméteres szobában feküdj jobb minnél kisebb szobát ki venni a legtöbb ázsiai szoba alapból ilyen... ezzel több pénzt is megsporolhatsz és a kényelmet sem kell meg vinni D magadtól ha spaba akarsz menni akkor nem Ázsia a cél hanem a belföldi helyek...

2019. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!