Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföldről hazatérvén, ti a...

Thaiföldről hazatérvén, ti a repülőút alatt láttatok drogos kinézetű európai embereket, főleg fiatalokat?

Figyelt kérdés
régebben olvastam valahol, hogy ez volt a jellmező a Norwegian járatán, megerősítitek?

2019. máj. 15. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi ilyen nem volt, nagyon rendezett tiszta volt minden. Még zülött jínézetű embert sem láttam.
2019. máj. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En se láttam pedig voltam parszor
2019. máj. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi nemrég jöttünk haza Thaiföldről. Minden évben megyünk, és eddig csak a legutolsó hazaútnál láttunk 2 fiatal párt, akik tuti végig drogozták a thai nyaralásukat. Látni lehetett rajtuk, arról nem is beszélve, hogy koszosak, büdösek voltak. Nem tudom a turistaosztályon hol ültek, de már előre sajnáltam azokat az embereket akik a közelükben ültek. Mi a China air járattal jöttünk legutóbb haza.
2019. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mytravel ***** válasza:
Figyelj csak, hülyék mindenhol vannak:) Èn már láttam Bangkok-ban a reptér bejáratánál olyan embereket aki szerintem arra sem volt képes hogy becsekkeljen. Àtéltem már olyat is, hogy valakit nem engedtek beszállni mert annyira kész volt (ezt a jogot szinte minden légitársaság fenntartja) meg olyat is hogy leszállitottak valakit, vagy nem kapott a fedélzeten több alkoholt! De ezek csak nagyon ritkán fordultak elö, talán egy légiutas kisérö többet tudna sztorizni ezekröl.
2019. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Te egy Idióta vagy ,meg még az a néhány válaszoló is. Thaiföldre szexelni mennek a turisták és nem drogozni. Te valahol a 60-as években élsz.
2019. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

ma 15:21

A legidiótább te vagy, nem a többi válaszadó. Te tuti nem voltál még Thaiföldön csak álmodozol róla. Szexelni a vén öregek mennek akiknek otthon esélyük sincs nőre, így kimennek, és ott nevetséges módon pénzelik a fiatal thai lányokat. Több fiatal drogozni megy, meg bulizni.


Normálisabb turisták meg nyaralni mennek, és megismerni az ország szépségét, kultúráját.. Ja, és igen, én már többször voltam kint , és nem qrvázni ( nőként nem is érdekel )

2019. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Hát jól is teszik aki kimegy szexelni Thaiföldre, nem majd a Európai egoista nőkkel foglalkoznak akik saját magukkal alig állnak szóba, tisztelet a nagyon kevés kivételnek, sajnos ez a jellemző a mai világban És ugyanúgy rákölti az ember a pénzét az Európai nőre is, és még nem is biztos hogy megkapja vagy lesz belőle valami, kapcsolatra gondolok nem szexre mielőtt valaki félre értené, igen járnak ki idősebb külföldi emberek akik ott a pénzükért találnak szép fiatal csinos Thai lányt is akár, senkinek semmi köze hozzá hogy a pénzükkel mit csinálnak, és járnak ki fiatal jóképű hapsik is a Thai lányok miatt, sokkal kevesebbek szebbek és jobb testűkek alig van elhízott nem beképzeltek igen a pénzért csinálják, az Európai nő is csak más formában.. Aki megteheti miért ne..
2019. máj. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
A magyar nők csak pinat nyalni mennek ki! És többen mint a férfiak.
2019. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 17:57

kezeltesd magad mert te agyilag beteg vagy.. Komolyan.. Az agyadra ment nyilván, hogy mindenki elutasít téged, így háborodott lettél. Tényleg menj orvoshoz..

2019. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!