Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Most akkor hogy van ez a...

Most akkor hogy van ez a kamerázás Észak-Koreába?

Figyelt kérdés
Elvileg nem vihetsz be kamerát, telefont, nem csinálhatsz képeket, csak olyan stábok akiknek engedélyezik meg felügyelet alatt vannak. Ehhez képest van a Youtube-on csomó ilyen "útifilm" amit nem ázsiai emberek csináltak, kézi kamerával és mindenki látja hogy orrba szájba kameráznak mindent. Most akkor hogy van ez?
2019. jún. 2. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Vihetsz be kamerát, csak nem filmezhetsz akármit. Ha pl agyonlőnek az jelzés arra hogy olyat filmeztél amit nem volt szabad.
2019. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahova turistaként be tudsz jutni legálisan,ott filmezhetsz. Meg elvileg meg van adva hogy miket tilos. Legalábbis ezt olvastam egy ilyen úti film alatt.
2019. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
Vannak veled kisérők akik majd mondják neked mit meg mikor fenykepezhetsz!Ha te ezen kivül máskor meg mást is fotózol nem kell aggódj a haza fele utadon.....meg úgy egyaltalan a hatra levő életeden
2019. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Észak-Korea messze nem olyan kemény ilyen téren, mint azt a szenzációhajhász újságírók állítják. Tavaly voltam, valóban nagyon le vagy korlátozva, de a megmutogatott díszletek között nagyjából azt csinálsz, amit akarsz. Afrika több államában sokkal inkább oda kell figyelni az ilyesmire, én például Eritreában sok helyen sokkal kényelmetlenebbül éreztem magam.
2019. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!