Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Egynapos külföldi kirándulásra...

Egynapos külföldi kirándulásra kössek utasbiztosítást?

Figyelt kérdés
Kolozsvárra (Románia) utazunk busszal. Egy nap alatt megjárjuk. Érdemes kötni biztosítást?

2016. nov. 10. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Én szoktam 1 napra is.
2016. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy érdemes. A baj érheti az embert a külföldi tartózkodás legelső percében is.
2016. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%

Akkor kössél, ha alapból vagy dilinyós, vagy krónikus beteg.

Mérd fel a kockázatokat, magyarán számold össze, hányszor lát egy évben az orvosod. Ha nem is emlékszel rá, mikor jártál nála, nem látok okot a fölösleges pénzköltésre.

2016. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Ez a harmadik válaszoló egy nagyon buta, ostoba ember lehet, mindig ezt a marhaságot írja. Valamiért azt gondolja, hogy mindenkit valami erőtér véd attól, hogy külföldön megbetegedjen vagy baleset érjen, szerinte ez teljesen elképzelhetetlen.


Ezzel szemben a valóság az, hogy az első napon is ugyanúgy érhet baj, mint az ötödiken vagy a tizediken.

2016. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Mindenképp. Sose lehet tudni és nem kerül sokba, fő a biztonság.
2016. nov. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%

Tudod kérdező, mi jól ismerjük egymást az imént válaszolgató biztosítási ügynökkel, vagy féltudású magyarral, mert minden olyan kérdésnél megjelenik, amikor biztosítást kell kötnie. Ilyenkor el szokta mesélni, ő milyen szerencsétlen módon tekint a világra, engem lebutáz, és mindig kiderül, ha csak tized annyit utazna, és fele annyit fizetne érte mint én, hálát adna a teremtőnek.

Bár én még mindig azt gondolom, nagyon rossz szakmunkásképzőbe íratták a szülei, azért ilyen szerencsétlen.

Ne köss biztosítást.

2016. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Utazási irodával utaztok?

Hol kötnél biztosítást?


Sűrűn járunk 1 napos kirándulásokra, főleg külföldre és utazási irodán keresztül. Tavalyi Bécsi utunkon Advent idején is kötöttünk az irodánál, kettőnknek kerül 1320 Ft. Szóval nem ez az összeg fog földhöz vágni, fő a biztonság.

De, ahogy mondottam is, vagyis kérdeztem attól függ te hol kötnél.

2016. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
64%
Én szerintem nem a legfontosabb dolog amit először kell tennie en ettől a várostól ahova utazik ő 80 km-re lakom es nem gondolom a legveszejesebb városnak . Én is szoktam utazni mégsem csinálunk es nem történt eddig meg soha semmi .
2016. nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha csináltatsz EU egészségügyi kártyát, tudtommal ingyen van és az egész EU-ba jó.
2016. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#6 Te tényleg sötét vagy, mint az éjszaka! És még büszke is vagy rá!
2016. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!