Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » 2 éves autóra mennyibe kerül...

2 éves autóra mennyibe kerül a Casco, ha kötni akarok?

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
van baj
2017. nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Rengeteg tènyező befolyàsolja ahogy minden biztosìtàst. Szàmold ki saját adataiddal egy alkusz oldalon.
2017. nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
netrisk.hu biztositas.hu
2017. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NigelB ***** válasza:

Ha nem vagy teljesen béna, és tudsz vigyázni a kocsira, nem érdemes Casco-t kötni. Egy évben 100 eFt-ot simán kifizetsz. Ha tegyük fel három évente csinálsz valami malőrt, van 300 eFt-od, abból meg lehet csináltatni. Ezt hívom öncasconak. Egyedül a lopáskárra nem alkalmas ez a módszer, ezért nem mindegy hol áll a kocsi, hol van tárolva (nekem garázsban)

Mondjuk nekem 40 év alatt egyszer sem volt saját káros esetem, bár jóval többet vezettem, mint 1 millió km-t.


A biztosítók hatalmas nyereséggel dolgoznak. A kötelezőn nem sok a haszon, a Casco hozza nyereséget. Az öncasco olcsóbb. De mindenki maga dönti el, hogy vezet, hogy vigyáz magára. Bár aki sík hülye, az fizessen. Már ha egyáltalán kap pénzt, mert a Casco sem fizet mindig.

2017. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
így 5 év után... ilyen hülye barmokra mint a #4-es nem érdemes hallgatni xDDDD gondolom valami 200.000 ftos csirkeólad van, ja arra tényleg nem érdemes, de egy 2 éves autóba elég ha valaki beletolat aztán lelép, és már mindjárt akár milliós károk is lehetnek. Meg ez a levezetés is... téged vissza kellene zárni a ketrecbe haver
2023. szept. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!