Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Hogyan lehet külföldről...

Hogyan lehet külföldről biztosítást kötni?

Figyelt kérdés

Kint tartózkodom Ázsiában három hónapja és lehetőségem volt még három hónapot kint maradni. Közben lejárt az utasbíztosításom két hete, amit kötöttem itthon :( és elfelejtettem, hogy lejárt és ennek már 3 hete :(

Hogy tudok kintről biztosítást kötni? Köszönöm.


2018. nov. 28. 16:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az INTERNET korában? Hűha...
2018. nov. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én is azt gondoltam, de egy biztosító társaság közölte, hogy csak olyan személy köthet bíztosítást, aki magyaroszág területén tartózkodik, egyébként érvénytelen a kötvény. Az igazi dilemmám csak itt kezdődött, hogy van-e ennek jelentősége, fogják-e tudni, hogy nem voltam itt a biztosítás kötésekor?
2018. nov. 28. 17:12
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez egy eleg fontos kikotes, es ha baj lesz es fizetniuk kene, akkor megkernek, hogy muti meg az utlevelet, lassuk a ki/belepo pocseteket, hoppa!
2018. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Meghatalmazással valaki nem tudja elintézni?


Ott nincs biztosító?


Idehaza csak 1 biztosító van? Nem hinném.

2018. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi a k&h-nál kötöttünk online, mikor Távol-Keleten voltunk, igazából meg se kérdezte a rendszer, jelenleg hol vagyok.
2018. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Meghatalmazással valaki nem tudja elintézni?"


Az a gond, hogy a biztosito kizarja ezt az esetet, hogy mar kulfoldon vagy, amikor kotned a biztositast, ez eleg gyakori.

2018. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a k&h-nál kötöttünk online, mikor Távol-Keleten voltunk, igazából meg se kérdezte a rendszer, jelenleg hol vagyok."


Az elso pont a "biztostars" biztositasuk felteteleibol:


"A biztosítás kizárólag azon személy részére köthető (Biztosított), aki a szerződéskötés időpontjában Magyarország területén

tartózkodik."


Szoval fizettetek a nagy semmiert. :)

2018. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kerdezo, "travel insurance already abroad"-ra keresve talalsz par kulfoldi biztositot akikkel ilyen esetben is kothetsz biztositast, de neked meg azt kell megnezned, hogy magyar allampolgarkent is igenybe veheted-e oket. Sok sikert, en szoritok neked! ;)
2018. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyebkent Azsiaban hol vagy? Thaifoldon pl. szinvonalas az eu ellatas es annyira olcso, hogy nem gond, ha nincs biztositas, mondjuk hazautazas betegen, vagy a hullad szallittatasa mar neccesebb. :)
2018. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Ettől nem lettem boldogabb:(
2018. nov. 28. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!