Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » A nyáron 2 hónapra Kanadába...

A nyáron 2 hónapra Kanadába megyek rokonlátogatásra. Kérdésem: milyen szempontok alapjáén válasszak utasbiztosítást? Semmiféle extra nem lesz a ott tartózkodásom közben.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 28. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Azt nem tudhatod hogy lesz-e bármilyen extra dolog, mármint sima városnézés közben is érhez baleset. Ott meg nem két forint a kórházi ellátás. Szóval olyat amire nagy az ellátási keret 150-200 millió legalább, olyat ami fedez fogászati ellátást is mert nem tudhatod hogy 2 hónap alatt lesz-e ilyen gond, meg persze egy megbízható biztosítót mert annál nincs rosszabb ha történik valami a biztosító meg sz.rakodik.
2019. ápr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Az első válaszoló még életében nem volt külföldön.

A fogászatnak semmi köze a balesetbiztosításhoz. Szerintem ott alapból nem is ingyenes.

A többi válaszra sem érdemes.

Vagy megkötöd a legolcsóbbat vagy nem. Ennyi.

2019. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

#2

Nem baleset biztosításról volt szó, hanem utasbiztosításról. Annak bármi része, amit hozzáadsz.

2019. ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rámész pl. a netrisk.hu oldalra, beírod a kért adatokat, hova mész, milyen célból, aztán kiadja a találatokat. Általában az olcsóbbakban is már benne van minden fontos. Baleset, orvosi ellátás, lopás.
2019. ápr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Jártam a Netsisken, találtam is megoldást, de reméltem, van vmi olcsóbb, mert rémesen húzós a közel 200 e Ft-os összeg.Nagyjából annyi, mint a repülőjegy!

Mindenesetre köszönöm a válaszokat.

2019. ápr. 29. 08:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, hogy amennyiben baj van, hazajössz? Ennyi pnzből a bolond is megteszi.

PErsze én alapvetően egészséges emberként kérdem ezt és nem értem, mi a francért költenek el emberk egy vagyont arra, hogy megnézzenek pár rokont és két sárgarigót.

2019. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!