Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Ti mennyire szoktátok kitakarí...

Ti mennyire szoktátok kitakarítani magatok után az apartmant?

Figyelt kérdés
Számomra evidens, hogy összesöprök, felmosok, konyhát, fürdőszobát kitakaritom. Most voltunk négyen belföldön pár napot egy apartmanban, és az egyik lány, aki velünk volt, ezen teljesen kiakadt, hogy benne van az árban.

2019. júl. 2. 20:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a szállás kategóriába akartam.
2019. júl. 2. 20:03
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Nagy koszt nem szoktunk hagyni, ha olyan lenne, akkor azért a nagyját összetakarítanám, de nem szoktam így takarítani, hogy felmosás, fürdőszoba takarítás meg ilyenek. Az szerintem is benne van az árban.

Elpakolni az természetes, ha foltos valami, azt törlöm, nem hagyunk szemét(morzsa, kosz, stb) kupacokat, ágyneműt lehúzzuk általában. Kb.ennyi.

2019. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Apartmanba nem szoktunk menni, csak szállodába. Ott viszont nem takarítok, hiszen benne van az árban. Igaz kupit sem csinálok, figyelek a rendre.
2019. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Az edényeket elmosogatom, szemetet a kukába dobom meg alapból nem hagyok giga koszt magam után.

Mást nem csinálok, mert kifizettem, pláne ott, ahol ilyen 50-100 eurókat számolnak fel takarítási díj címen.

2019. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Ahol benne van az árban minek takarítanék? Több mint valószínű hogy így is úgy is jön egy takarítónő akinek akkor is kifizetnek nem kevés pénzt ha semmit nem kell csinálnia te megértelemszerűen fizeted azt a 8-10 ezret mindenképp. Persze nem hagyok ott nagy ganét mosatlant meg a szemetet is leviszem de ennyi.
2019. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Magyarországon benne van az árban. Külföldön jártam olyan helyen, ahol iszonyat sokba került volna, ezért inkább a távozáskori takarítást választottuk (tartott vagy 1 órát mindenestül).

Mindamellett, nem szoktam koszt csinálni sehol. Mert amíg benne lakom a szobában/apartmanban, addig se szeretem, ha szemetes, rendetlen. Magamnak tartozom azzal, hogy a környezetem kulturált. Tehát amikor távozok, mindig viszonylag rendet és tisztaságot tudok hagyni magam után, mivel nem vagyok egy disznó, hanem egy civilizált ember. Ennyi.

2019. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hmm.... én eddigi életemben mindig így csináltam, csak az említett lány miatt gondolkodtam el rajta, hogy hogy csinálják mások.

De akkor már nem agyalok azon, hogy a rongyszőnyeget elfelejtettem kiporolni :D

2019. júl. 2. 22:37
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem hagyok mosatlant, szemetet, morzsát, szaros budit és felmosok.

Eddig csak külföldön szálltam meg apartmanban.

2019. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Számlarészletezésnél szoktam látni, hogy benne van az árban a takarítás díja. De ha neked jobb így távozni, nem fognak haragudni a takarítók :)
2019. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Mi is nagyrészt hotelbe megyünk, de azért panzio is van néha.


Eleve ugye rendetlenség nem mardhat mert semmi nem marad ott. Karib térség vagy ázsiában egy helyre össze pakolom pl sampon és ilyen doglokat, mert ezeknek iszonyatosan örülnek a takarítok.


Mosogatatlan edényt nem hagyunk és ha a gyerek iszonyat morzsát csinál akkor felseprek, de kb ennyi. Mondjuk mi eleve a szobákban nem nagyon szoktunk enni, mert teljes ellátással megyünk.


Kérdezö ha neked ez ad örömet egy nyaralás alatt akkor nyugodtan takarítgass. de a lánynak aki veletek volt igaza van a takarítás benne van az árban, és ha megcsinálod iskifognak mégegyszer takarítani.

2019. júl. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!