Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Ki az, aki szívesen elutazna...

Ki az, aki szívesen elutazna Kubába, ha kapna elég pénzt az utazásra?

Figyelt kérdés
Én egyszer szívesen eltöltenék két hetet Kubában.

2019. aug. 2. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is. Tervben is van
2019. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De jó! Örülök, hogy nem csak én vágyom oda!!!
2019. aug. 2. 19:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel.
2019. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
en barmikor elmehetnek (jovo honapban megyek a kornyekre) deabszolut nem erdekel Kuba, nincs ott semmi 70.s 80.-s evekbeli autokon kivul
2019. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En szivesen elutaznek, viszont rengeteg mas celpont lenne elotte.
2019. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már voltam ott, csak ajánlani tudom. Egyedi szervezésben mentünk, airbnb-ben laktunk és carsharinggel vagy taxival közlekedtünk, nem volt olyan drága még települések között sem. Varadero-ban nem voltunk mert az csak a turistáknak szól, semmi kubai nincs benne, de Havannát nagyon tudom ajánlani, nagyon érdekes volt.
2019. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen megnézném. Mint ahogy nagyon sok más országot is, ha korlátlanul lenne rá pénzem. Olyan ország nem létezik, ahol nem találni érdekességet. És itt nem kimondottan a túrista látványosságokra gondolok, inkább arra, hogy elvegyülsz a helyiek között és megismered a valódi életvitelüket.
2019. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy álmom eljutni Kubába, viszont az ismerőseim közt nincs senki, aki utazótársam lenne.

Én akkor is mennék, ha egy csak oda szóló repülőjegyet kapnék, annyira vonz az ország, hogy ott is maradnék. :D

Remélem, egyszer tényleg sikerül elutazni.

2019. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mi az amiért ennyire szeretnétek?

Én voltam ott 2014-ben ,és igaz hogy szép de egyáltalán nincs benne a top 3-ban, még csak Amerika kontinensről sem.


Mexikó, Brazília de még Nikaragua is sokkal jobban tetszett.


Amúgy Varaderoban voltunk anno.

2019. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!