Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Santiago de Chile milyen az...

Santiago de Chile milyen az időjárás egész évben? Hová érdemesebb menni Èszak rab vagy dèlre? Ne legyen kemény telek ne legyenek pokoli hőség.

Figyelt kérdés
2019. szept. 19. 09:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Valaki írjon már
2019. szept. 19. 10:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Írtam
2019. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hülye válasz
2019. szept. 19. 10:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem válaszol senki értelmesen, mert kevés ember van, aki fejből tudja a választ erre, és annak az esélye, hogy a válaszolók között van ilyen, minimális.


Annyi idő alatt, ameddig tartott kiírni, te is utánanézhettél volna. Egy egyszerű Google keresés egy északon vagy délen kinézett város neve + weather / average temperature, vagy bármilyen téged érdeklő kulcsszavakra, és már tudod is a választ. Ha nem beszélsz idegen nyelveket, a keresési kulcsszavakat a Google le is fordítja neked, a leírásokat pedig nem nehéz megérteni, mivel általában számokat és piktogramokat használnak.

2019. szept. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Santiagoban egész évben olyan az időjárás kb mint itthon. Annyi, hogy amikor itt nyár van ott tél, és fordítva. Én a télbe mentem ki és semmivel sem volt kellemesebb, mint itthon. Annyi, hogy néha délutánra 20 fok is lett, így a reggel a 2 fokban felvett kabátot lehetett egész nap cipelni.

Az ottani nyárról nem tudok nyilatkozni, de nem sokban térhet el.

Ezen kívül gondolom ha az Egyenlítő felé mész melegebb lesz, ha a Déli-sark felé akkor hidegebb.

2019. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát én márciusban voltam Patagóniában (ez gyakorlatilag ott az itteni szeptember megfelelője), Puerto Varasban (ez Santiagotol olyan 900 km) elég kellemes kirándulóidő volt, még fürdeni is lehetett a tóban, viszont lenn délen a Torres Del Paine valami istentelen, szép tiszta idő volt, de állandóan fújt a baromi erős, jeges szél.
2019. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!