Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Szerintetek Brazília, Mexico,...

Szerintetek Brazília, Mexico, Puerto Rico, Cuba és Chile jó helyek?

Figyelt kérdés
Nyaralás, közbiztonság esetleg ott lakás szempontjából. Pl azt tudom, hogy Columbia, Venezuela és Urugwayba megy a háború mindig. Azt is tudom, hogy Brazíliában vannak olyan helyek ahhol a közbiztonság kb olyan retek mint Omán vagy éppen Szudánban. No meg szegénység van. De egyik ismerősöm kint élt 6 évig. Hamar megtanult Portugálul, elvileg a kokaint ott fogyasztják mint a cukrot. Viszont ahhol ő lakott elvileg a közbiztonság nem rossz. És azt mondta pl Németország nincs olyan fejlett mint Brazília azon része. Elmondása szerint Indiánnak, Mexiconak és Chilének is van ilyen része. Ami nálunk fejletebb! De nem tudom ebbe mennyi igazság lehet. Bár én Görög és. Olaszországba már jártam. Elvileg sokkal jobban csődbe vannak menve mint mo. És pedig egy átlag Görög 2,5x annyit keres mint itthon egy átlag Magyar. Oké az árak is lehet magasabbak. Pl Chile is fejletebb lenne mint MO. Csak ott is sokkal magasabbra vannak rúgva az árak. Hiába keresnek jól ott Magyar viszonylathoz mérve!

2020. aug. 20. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Minden ország teljesen más Latin-Amerikában, nem lehet általánosítani.

2020. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%
Mostanában egyik se jó nyaralás szempontjából.
2020. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Fú, van itt baj. Uruguay például teljesen biztonságos ország, nem tudom, hogy milyen háborúról beszélsz. Ománt és Szudánt összehasonlítani is teljesen értelmetlen. Mindegy is, az egész kérdésed egy katyvasz.
2020. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
3.-nal a pont, ertelmetlen kerdes hulyesegeket alitva
2020. aug. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag mindennel lehetne vitatkozni amit leírtál :D

Omán pl egy totál biztonságos olajállam

Honnan vetted,hogy az retek hely? :D

2020. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez tuti valami trollkérdés vagy legalábbis remélem


1.Urguayban nem folyik jelenleg háború

2.Omán egy modern olajállam állítólag jó közbiztonsággal

[link]

3.Németország a világ egyik legfejlettebb gazdasága

4.Minden országnak van fejlett és fejletlenebb része,nem lehet olyat mondani,hogy xy ország egésze ilyen

5.Egy átlag görög kb 60-70ezer forinttal keres többet mint egy átlag magyar az EU-s statisztikák alapján bár nyílván ez egyénfüggő,nem az átlagot kell nézni hanem a te helyzeted mivel szakmánként változó lehet

2020. aug. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
Az előttem szólókhoz csatlakozván a kérdésed egy nagy katyvasz. Chileben egyáltalán nincsenek magasabban az árak, élelmiszereket például olcsóbban megveszel, mint itthon és az átlag fizetés is relatíve több. Régi álmom odaköltözni. Egyik országban sincs háború, Uruguay az egyik legbiztonságosabb latin amerikai ország, Kolumbia is nagyon sokat javult, a nagyobb városok tök élhetőek. A venezuelai válság pedig nem háború miatt van, hanem a hiperinfláció miatt. Kuba egy gyönyörű ország és véleményem szerint olyan mintha visszautaznál a nyolcvanas kilencvenes évekbe. Puerto Rico nem ország, az USAhoz tartozó tartomány (nem állam). Összességében minden országban vannak gyönyörű és modern helyek, de nyomornegyedek is.
2020. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

7

Chile tényleg drágább

A múltkori felkelés is amiatt volt mert a nagyvárosokban kb svájci árak vannak/voltak


Most nem tudom milyen,volt e intézkedés ebben az ügyben

2020. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Meglepő de magyar oldalakon is írtak róla


[link]

[link]


Chile egy kimondottan drága ország

2020. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Nincs háború. Csak ha nem a drogos kartellokban zajló lövöldözésekre gondolsz.Ezek előfordulnak itt ott amott.


Chile drága is ,unalmas is,


Santiagoban téleg éjjel hideg van.



Brazíliában éltem évekig, ha valakit érdekel leljebb kérdezzen.

2020. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!