Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Marciusba utazom Latin Amerika...

Marciusba utazom Latin Amerikaba. Ti hova mennetek?

Figyelt kérdés
Harom lehetoseg van Costa Rica, Panama vagy Kolumbia. Az ido (Marcius) adott es nem erdekel a beach.
2020. dec. 27. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Kolumbia
2020. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Optimista vagy ha ezt tényk3nt kezeled...
2020. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
engem egyik se érdekel, én Peruba mennék vagy Mexikóba
2020. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Várjál csak még ezzel, lehet ebben még meglepetés, ahogy a dolgok most állnak. Nagyon közel van a március. Nekem szeptemberre van foglalásom és csak Európán belül, de már lassan amiatt is kezdek izgulni...
2020. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kolumbia. Szerintem a legszebb és legkülönlegesebb a három közül.
2020. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Osszel is utaztam Europan kivul gond nelkul, Marciusban is fogok. Es nem ez volt a kerdes. Peruban es Mexikoban mar voltam.
2020. dec. 27. 21:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ősszel nem volt lockdown. Tavasszal meg jó eséllyel még lesz...
2020. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is Kolumbiába menj. Szerintem simán veri a másik kettőt. Természetre is jó, meg hát van egy-pár szép gyarmati város. Én mindenképp oda mennék.
2020. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszi. Amugy Kolumbianak indult, a jegy Bogotaba szol de elbizonytalanodtam kicsit es a masik ketto is erdekelne es most ingyen cserelheto a celallomas azonos region belul.
2020. dec. 27. 21:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom mennyire akarod lelőni a poént, de ha elbizonytalanodtál, nézd meg előre magadnak. Mármint utcaképen, googleban, meg ilyeneken. Mondjuk ha magadnak szervezed és nem irodával mész, akkor meg mindenképp le kell lőnöd előre, hogy mi hogy néz ki. Írtad, hogy a part alapból nem érdekel, szerintem a településeket tekintve alapból Kolumbia nyer. Villa de Leyva, Barichara, Santa Cruz de Mompox, Salento, Popayán meg még egy csomó van, most mind nem akarom felsorolni, meg nyílván lenne, amit úgyis kihagyok. Ha gondolod nézz rá az utcaképen, hogy ezek milyenek, Kolumbiában van. Szerintem a másik kettőben nincsen ennyi látnivaló, ha csak a városokat nézed. Meg ugye az is előnye, hogy nem csak egy ilyen város van, tehát van látnivaló. Meg ott van a természet is. Szóval nem is az a helyzet, hogy jók a települések, de a táj meg nem érdekes. Van hegység is, meg ha mégis érdekel a part, akkor az is szép. Szóval nézegesd meg, ha elbizonytalanodtál, de én tuti Kolumbiába mennék. Szerintem kezdj ezzel, és ha érdekel a térség, akkor visszamész még. 8-as voltam.
2020. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!