Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Nagyon szeretnék kimenni...

Nagyon szeretnék kimenni Amerikába de tudom jelenleg nem nagyon lehet letelepedni mint állampolgár de ha mégis hogy lehet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

-zöldkártya lottó , 1 évben 100 magyart sorolnak ki akik kapnak zöldkártyát , persze ennek feltételei vannak

-összeházasodsz egy amerikai állampolgárral , 3 évig zöldkártyád lesz és utána kérheted az állampolgárságot

-szuper végezettséged van ,kutató , orvos , tudós , szakápoló és akkor is kapsz zöldkártyát

-Befektetsz fél millió dollárt az usa területére és ezzel munkát adsz 10 amerikainak ebben az esetben is kapsz zöldkártyát


A zöldkártya letelepedési és munkavállalási engedély.Csak szavazni nem tudsz és nem tarthatsz fegyvert valamint nem dolgozhatsz állami szférában.

Rendes esetben 5 év zöldkártya után jár állampolgárság de házasság esetében 3 év.


Sokan kényszerházasságot kötnek.Ismerek egy srácot aki így jutott ki.A feltétel az volt hogy fizesse a csaj egyetemét és addig a házastársa lesz míg állampolgárrá válik.

2012. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szeretnél kimenni? Visszasegyere.
2012. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát igen nem is szeretnék visszajönni...
2012. jún. 5. 12:59
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Majd rájössz;)
2012. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
51%
Mire jön rá?
2012. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
26%
rajon, hogy magyarorszag egy kalap sza.t nem er. Ne menj amerikaba, mert sose jutsz ki oda. Menj anliaba, itt van a kozelbe, olcsobb az utazas, egyszerubb a kijovetel es ha ideertel ne szolalj meg megyarul. Itt olyanok mint a ciganyok otthon... semmi osszetartas csak a lehuzas es atveres. Tisztelet a kivetelnek.
2012. jún. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
44%
Sziasztok! Egyetértek azzal aki Angliát javasolja, én is oda készülök. Én pl olyan munkahelyet válaztok az első 6-12 hónapra ahol kaja szállás biztosítva. Csak az angolt kelljen tanulni (au-pair). Némi pénz összegyűjtése és piacképes angollal pedig irány Kanada vagy Au. Ez még nincs eldöntve.. Rakonom 10 évet húzott le USA-ba, és elmondta hogy: Angliában "MINDENKI" megtalálgató, USA- akinek vmi pénze már van, és Canadába már csak tényleg az megy aki intelligens és nagyon akar dolgozni, mert ott már nem fog nyomorogni az tuti (ahogy már a rokon sem teszi). Nekem is Angliát javasolják ugródeszkának. Ja én a magyarokról, ahogy rokon fogalmaz - " Sokan vagyunk, kártékonyak vagyunk" :( ő 10 évig nem beszélt magyarul és még a magyar "barátokat" is lecserélte, mert folyton baja volt belőlük. Hát ez van :( Sok sikert mindenkinek aki kimegy!
2012. jún. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pff. Az ilyenek mint te, biztos hogy kártékonyak... Szóval csak a magad meg a rokonod nevében beszélj.. Amúgy meg ha mi kártékonyak vagyunk, akkor az amerikaiak mik? Az antikrisztus népe vagy wtf? Vagy a trehány angolok? A kanadaiakon meg meg sem lepődök, főleg hogy csordákba vonulnak ki a cigányok, és azt hiszik a hülyéi, hogy azok magyarok. Attól hogy van pénze egyik másik országnak, attól még nem lesznek okosabbak vagy jobbak, vagy kevésbé kártékonyak mint mi, sőt. Ti meg csak meneküljetek, jobban is járunk...
2012. jún. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
antikrisztus?! hisz pont ez az a mostani magyarságban alig vannak keresztények amerikában sokkal többen de nem csak azért mert nagyobb állam.
2012. jún. 10. 12:01
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Amerika két lábbal tiporja Isten igéjét. Csak sokan azt hiszik hogy jó úton járnak. Amúgy az antikrisztust csak példaként írtam, arra hogy a Magyarok kártékonyak. Na ne szórakozzunk már, az amerikai hadsereg az elmúlt 50 évben 8 millió ember haláláért felelős, amerika bocsátja ki a legtöbb károsanyagot, amerika gyártja egy évben a legtöbb szemetet. És ezek még csak a tények...
2012. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!