Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hogy juthatnék ki legolcsóbban...

Hogy juthatnék ki legolcsóbban Peruba?

Figyelt kérdés

Az úticél Chiclayo lenne, december végén, ünnepek előtt mennék, december 23.-ra mindenképp kint szeretnék lenni.


A válaszokat előre is köszönöm!



2012. júl. 7. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
Gyalog, vagy ha sietsz akkor stoppal.
2012. júl. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyid van rá ?
2012. júl. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Repülő. Azon kívül meg nézz körül mikor, milyen átszállással a legolcsóbb.
2012. júl. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Eszter077 ***** válasza:

Szia!

Nézegesd az Iberia és a KLM árait, hátha kifogsz olcsó jegyet. Most ahogy néztem, nagyon drága, mindkét légitársaságnál, ha most van pénzed, figyelgesd folyamatosan és aztán vedd meg.

Én szeptemberben megyek Limába, remélem én is ki tudok fogni olcsó jegyet. De az biztos, hogy 250 ezer forint alatt nem úszom meg.

2012. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Eszter077 ***** válasza:
100%
Ja igen, szóval Limáig eljutsz repülővel, onnan meg busszal Chiclayoig, a buszjegy nem drága, jóval olcsóbb, mint nálunk és ráadásul olyan buszok mennek, amiben lehet aludni is, ággyá alakíthatóak az ülések.
2012. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ugy jutsz el legolcosban peruba ha kuldesz nekem ncorera meg hivot :D
2012. aug. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!