Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Szerintetek Amerika melyik...

Szerintetek Amerika melyik részére utazzak? Melyik jobb szebb? ha nem voltatok még akkor csak tippeket.

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 19:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Pl. Chichen Itzába én szívesen elmennék.
2012. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Én alaszkába mennék.
2012. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél miböl álljon az utazásod? Tengerparti nyaralás vagy városnézös kúltúr programos.
2012. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
Szerintem a Nagy-Tavakhoz
2012. júl. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
Én mindenképp megnézném Washington államban a Taylor-hegyet és környékét, elmennék Floridába, Miamiba az Aranypartra, bejárnám New Yorkot (MET, Crime Museum, Central Park, stb.) és nem hagynám ki Kaliforniát sem, Hollywood, Las Vegas (ha más nem, csak körbeautózni). Amerika rengeteg programot tartalmaz, már csak akkor is, ha az Államokon belül maradsz. Aztán ott van a fent említett Alaszka, oda is érdemes elmenni, aztán Kanada, Mexikóban az inka romok. Bár én délebbre nem mennék, borzalmas rovarok és vírusok vannak arrafelé. Én nem kockáztatnám, max Rio de Janeiro.
2012. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
Én elnéznék egy Green Tortoise útra, ők elég jó kis kirándulásokat szerveznek Amerika-szerte, mindenféle helyre.
2012. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
közép amerika, dél amerika, new york én ezeket válaztanám
2012. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
Floridába az jó meleg hely és szépek a csajok :D ideális nyaraláshoz :)
2012. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
Én a Yellowstone Park-ba tuti elmennék. De Florida,Miami vagy New York is kecsegtető.:)
2012. júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:

Az attól függ...:-) Ha inkább fürdeni szeretnél, tengerpartni helyekre menny, vagy ha természet akkor Yellowstone-t nézd meg.

Arról ne feledkezz el, hogy Hawaii is Amerika!

2012. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!