Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Ha kimehetnétek egy gimnáziumi...

Ha kimehetnétek egy gimnáziumi tanévre, ti hová mennétek: Argentína, Costa Rica, Mexikó vagy Chile? Miért?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Hát, első körben megnézném a "Bekasztlizva külföldön" összes epizódját és 2* meggondolnám kivel állok szóba ezekben az országokban.
2012. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát ezek közül Chilébe, mert annak a legeurópaibb a mentalitása.
2012. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem akarok meghalni véletlenül sem, Chile így talán.
2012. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Első körben Chile, nagyon európai, fejlett, viszont én f.sok a földrengésektől és ocsmány a spanyoljuk.

Argentína talán, az még nem rossz.

Mexikót most kihagynám, Costa Ricáról 0 infóm van....

Viszont Kolumbiát felvenném a listára, ha lehet. Az elmúlt időben sokat fejlődött, rengeteg az európai, a németek és pl. a főváros is biztonságosabb lett sokkal.

Peru szintén megfontolandó, az sem rossz.

2012. okt. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Én Argentina és a Chile között választanék. Argentina annyi előnyben van, hogy a korábbi Quidditch világbajnokságokon jó szerepeltek, de már Chile is feljövőben van.

http://www.youtube.com/watch?v=fda6t14h9-0

2012. okt. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kolombiára én is gondoltam de oda sajnos nem lehet utazni:/ Chilében mért ocsmány a spanyol? Ha az akkor oda nem megyek, mert az egyik célja ennek az egésznek hogy minnél jobban beszéljem a spanyolt. köszi az eddigi válaszokat:)
2012. okt. 12. 21:52
 7/15 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen Argentínát választanám a helyedben. Chile természeti szépségekben gazdag, de amúgy elég unalmas hely, a főváros, Santiago kb. annyira "izgalmas", mint Los Angeles :) Felhőkarcolók és annyi.


Buenos Aires viszont a világ egyik legszebb, legnagyobb és legérdekesebb fővárosa, olyasmi mint Párizs és Barcelona, csak ötször akkora. És Argentína egy európaias, csodálatosan szép ország.

2012. okt. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Chilében mért ocsmány a spanyol?"



Valahogy csúnya a hangzása, nehezen érthető.


[link]

" A chilei az egyik legnehezebben érthető spanyol akcentus. Szeretem magamról azt képzelni, hogy tökéletesen beszélem a nyelvet, de volt olyan, hogy egyetlen szót sem értettem abból, amit a vidéki buszpályaudvar szendvicsárusa kérdezett a rendelésem után."


[link]

2012. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
érdekes
2012. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
nekem nyilvanvalo, h. Costa Rica....Pura Vida!;)......csak kivancsisagbol tetted fel a kerdest, vgay valoban van ra lehetoseged?
2012. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!