Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Valóban az USA-ban olcsóbban...

Valóban az USA-ban olcsóbban lehet hozzájutni a márkás ruházathoz meg a műszaki cikkekhez, mint itthon? Ami Mo-n új készülék az kint már kifutottnak számít?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Is is 3-4 hónappal késve érkeznek meg ide az áruk.

Mivel ott egy ember munkálya többet ér mint itthon az árak meg kb egy szinten vagy olcsóbbak egyes termékek pl az élelmiszerek kivéve a húsokat amit tudok igy összehasonlitva az itthoni árakhoz igen olcsóbb kint minden

2013. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
MUNKÁJA!
2013. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, értettem ly-vel is, hogy mit akart írni, még ha nem is helyes úgy. Inkább a kérdésre válaszolhattál volna, a helyesírás ellenőrzést helyett.
2013. jan. 25. 13:59
 4/8 A kérdező kommentje:
bocsánat... véletlenül hozzáment egy plusz t ... helyesen ellenőrzés
2013. jan. 25. 14:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez annyira így van, hogy van amikor megéri az USÁ-ból importálni a cuccot... erre vannak szakosodott cégek, akik megveszik neked az USÁ-ban a holmit aztán elküldik Magyarországra. Például [link] itt van egy lista, bár ebbe a normál futárcégek is bele vannak keverve.
2013. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van amelyiknek a szolgáltatását igénybe vetted?
2013. jan. 25. 21:58
 7/8 anonim válasza:

Sokkal olcsóbb minden. egy 20000ft tételt megkapsz 10 ért.

www.ebay.com regisztrálj ide és vásárolj amit akarsz fillérekért. Én már mindent innen veszek :)

2013. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal nekem is ez a tapasztalatom. Az USA sokkal olcsóbb, mint Magyarország. Japánban pedig a japán cuccok még sokkal olcsóbbak, mint ami ide jön Magyarországra (az európai cuccok pedig Japánban "reálértéken drágábbak" pláne ha így rontják a pénzüket).
2015. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!