Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hallottatok már a "Rotary-féle...

Hallottatok már a "Rotary-féle" cserediák programról? Szeretnék Brazíliába menni, vagy a nyári (2hónapos) lehetősséggel, vagy tényleg csak pár hétre. Ez mennyibe kerülhet? (Hosszabb táv, már túl drága lenne nekünk, ezt sem tudom bele fér-e még. :/)

Figyelt kérdés

2013. febr. 1. 21:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Még Mexikó is szimpatikus!!!:)))
2013. febr. 1. 21:10
 2/4 anonim válasza:
Az egyik ismerősöm volt kint Brazíliában 1 teljes évet, és az mindennel együtt (utazás, egészségbiztosítás, zsebpénz, közbejön-valami-és-fizetni-kell-érte, stb.) 1 millió forint volt. Szerintem amúgy a Rotary nem csinál ilyen rövid csereprogramot, mert pont az a lényeg, hogy ha kimész, akkor iskolába járj mondjuk, és tanuld a nyelvet. Viszont akkor ha Te kimész, és egy brazil családhoz kerülsz, akiknél majd laksz, akkor a Te szüleidnek is fogadniuk kell egy Magyarországra érkező Rotary-s diákot.
2013. febr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én szeptembertől utazok ki egy évre. Vannak rövid ún. STEP programok, de már szerintem lehet hogy lekéstél róla, mert múlt szombaton hirdették ki a fogadó országokat. Ha gondolod írj priviben és megpróbálok segíteni, amúgy hova valósi vagy? Az is nagyon fontos. Tudnátok cserediákot fogadni? A repülőjegyet, biztosítást, vízumot nektek kell fizetni, valamint egy bizonyos összeget is kell fizetni. Vannak 2 hetes nyári utak, főleg Európán belül, azokra most van a jelentkezés.
2013. febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Két ismerősöm van kint Costa Ricában, 1 évre, barátnőm júliusban megy, szintén 1 évre, de ők AFS-szel. :)
2013. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!