Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Argentína vagy Chile? Hová...

Argentína vagy Chile? Hová utaznátok szívesebben?

Figyelt kérdés

Melyik lehet az érdekesebb egy európai számára?

Milyen a közbiztonság?



2013. febr. 21. 13:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
argentinaba mar voltam. szval most en chilebe mennek szivesebben. :)
2013. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
argentina
2013. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
26%
Ennyi pénzből én máshova mennék. Idegen messzi ország tele bűnözőkkel... Te tudod.
2013. febr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Egyik ország sem a közbiztonságáról híres.


Csak a turisták számára ajánlott zónákban érdemes tartózkodni, mert máshol simán kirabolnak-megkéselnek stb.


Ráadásul az egész egy rakat pénzbe kerül.

2013. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 és #4 nem tudom miről beszél, mindkét ország "európaibb", mint drága otthonunk, kivéve a méreteiket.


Patagónia és a változatosabb látnivalók miatt +1 Argentína, de a leggyakoribb mindkettő meglátogatása turisták körében.

2013. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

# 5/5 "Európaibb" Dél Amerikában???


Jót mosolyogtam... 8kerben végig mennék szívesebben mint egy Santiagói városrészen .

2013. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
19%
Köszönöm a lepontozást. :)
2013. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#6, látom az idézőjeleket meg annak a jelentését még nem vettétek a szakközépben. de mindegy is, látszik, hogy csak trollkodsz, és nemhogy Santiagóban, de még Bécsen túl sem jártál sehol:)
2013. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a vég nélküli rettegőkön szoktam mosolyogni! Ez csak az egyik, a másik ha még így is lenne, miért kell mindenkit egyfolytába lehúzni?! Oda akar menni, jól érezni magát. Inkább támogatni kell. Az irigység, ugye?! Ha valaki nem megy sehova, akkor már más se menjen!


A kettő közül objektíven nem tudnék választani. Szerintem keress valakit, aki már mindkét helyen járt! Én Venezuelába, Columbiába és Braziliába tervezek menni 2014-ben.


A közbiztonságról annyit, hogy ez a parti kétrésztvevős. Van egy áldozat is benne! Nem kell okot adnod rá, hogy téged válasszon ki valaki áldozatnak. Legyen jó a karmád, ne viselj aranyat :) Továbbá azokra pályáznak leginkább akiről úgy gondolják, hogy nem fognak védekezni/könnyű préda!


Jó utat! :)

2013. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Argentína :)
2013. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!