Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Van itt olyan aki kivándorolt...

Van itt olyan aki kivándorolt valamelyik Dél-amerikai országba németek közé mik a tapasztalataitaitok?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom, hogy el kéne költözni Dél-Amerikába, elsősorban Paraguayba, Uruguayba, Chilébe, Argentínába vagy Brazíliába egy olyan településre vagy szomszédságba ahol elsősorban németek vagy magyarok élnek.


Van itt olyan, aki kiment ilyen helyre élni? Milyen tapasztaltaitok vannak?



2013. aug. 24. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Most Kolumbiában van sok külföldi, vannak németek, iskolákat is alapítottak, ugyanis eléggé fejlődik az ország és egyre biztonságosabb. Szemben Venezuela megy a süllyesztőbe, onnan sok jómódú ember menekült szintén Kolumbiába.

Nem én voltam kint, csak vegyesházasság miatt a baráti társaságban van mindenféle, többek között onnan is ismerős.

2013. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Te vagy az, aki kiírta, hogy Paraguayban hungarista kolóniát akar alapítani?


Költözzél, jobb lesz az ország nélküled. A mennoniták meg a kiválasztott paraguayi mocsaradban elutasítanak minden modern dolgot, beleértve a traktorokat is és emberi erővel szántanak, vetnek, stb. . Tévé, telefon, számítógép nyilvánvalóan tiltott. Sok sikert, jó buli lesz ott náculnod.


Itt egy írás róluk egy nagyon liberális, ex-indexes újságírótól (tehát előre ítéld fosnak): [link]

2013. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is ki akarok menni Uruguayba legalább egy kicsit nyelvet tanulni, ha nem is letelepedni. De hogy hogy jönnek ide a németek, azt nem tudom, bár szó ami szó, én is ismerek kint egy német lányt. :) Vannak kint magyarok is szép számmal, főleg Buenos Airesben, csak meg kell őket keresni, mert szerintem nincsenek ilyen nagyobb magyar szomszédságok, hanem szétszórtan élnek.
2013. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Azon gondolkozom, hogy el kéne költözni Dél-Amerikába"


Haver ez bizony nem úgy megy ahogy te elképzeled.

Kivándorlás?


56-ban volt utoljára. Te mezei emberként maximum munkát vállalni mehetsz ki, bár ez sem túl gyakori.

2013. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!