Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Tudtok-e olyan megbízható,...

Sempus kérdése:

Tudtok-e olyan megbízható, nem kamu munkaközvetítő céget Magyarországon, aki Miami, Florida államba keres gyógymasszőr, gyermekfelügyelet vagy szobalány munkára embereket?

Figyelt kérdés
Work and travel nem érdekel. Képesítésem, szállásom van(rokon),angol-spanyol-német nyelvtudás van, zöldkártya nincs.

2013. nov. 17. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akárhányszor teszed fel a kérdést, ugyanazt a választ kapod! Nincs esélyed, a szakmáid egyike sem speciális, nincs olyan munkaadó, aki alkalmazna téged egy már zöldkártyával rendelkező vagy állampolgár helyett. Munkavállalás útján a jelenlegi torz bevándorlási rendszer miatt gyakorlatilag nem lehet. De ezt már leírtuk több százszor itt az oldalon, de valakinek mindig meg kell kérdeznie. Reális esély a kijutásra jelenleg a házasság, közeli rokon és zöldkártyalottó. Más nincs. Kutatóként munka útján is ki lehet jutni. Ez a nagy helyzet jelenleg. Tudom, én is benne voltam ebben a nagy kijutás mániában, de tényleg nincs más lehetőség manapság, csak amit írtam. Egy takarítót, masszőrt, stb-t nem vesznek fel külföldről és nem intéznek neki több ezer dollárért papírokat, nem áldoznak rá időt, míg engedélyt kap, mivel helyben is rengetegen vannak munka nélkül, és azonnal tudnak kezdeni, Szobalánynak meg mexikóiak mennek el, éhbérért, feketén.
2013. nov. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő választ!
2013. nov. 18. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!