Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Brazíliába hogy a legolcsóbb...

Brazíliába hogy a legolcsóbb kijutni, nem az olimpiára mennék, viszont elég borsosnak érzem a 280. 000-es repülőjegy árat?

Figyelt kérdés

Július elején mennék Dél-Brazíliába, bárkinek valami ötlet vagy tapasztalat hogy a legolcsóbb kijutni?

Előre is köszi!



2015. okt. 30. 09:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lesz repülővel menned. Ha tegyük fel hajóval mennél, akkor el kell jutni egy angliai kikötőig, ami önmagában több száz euró is lehet, ha azt sem repülővel akarod tenni. Ha már ott vagy, akkor ki kell csengetned a kb 800 angol fontos jegyet (kb. 350 ezer forint) és 2 hét alatt már Brazíliában is leszel... Szóval épeszű ember repülővel megy. Ha nincs 280 ezer forintod, akkor a kint tartózkodást sem tudod finanszírozni. Csövezni meg nem egy életbiztosítás arrafelé.
2015. okt. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

[link]


Bécsből indulva Sao Pauloba olcsóbb.

2015. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az általad belinkelt oldalon Bécs júli 7-én indulással Sao paoloba és 14-én visszaérkezéssel a legolcsóbb repjegy 295 ezer ft. Szóval nem tudom, az mitől olcsóbb :-)
2015. okt. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy olimpiàra mèsz-e vagy sem, olimpia èvében a rendező országba csak dràgàn vagy ku*va dràgán fogsz eljutni.
2015. okt. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Ügyet Lenke ***** válasza:

250 kiló itt


[link]

2015. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#3-as válaszolónak:

Azt nem mondta, hogy vissza is szeretne jönni.

2015. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Dollárban: Budapestről GRU nekem a Google Flights 900 dollár körül mutatja. MAD-GRU a Google Flights sok dátumot hoz ki amikor kicsit 700 dollár alatt van. A Wizz meg a Ryan is megy Madridba, oda-vissza 100 dollárból megvan. Spórolsz 10%-t cserébe nagy zűrben vagy ha a csatlakozást lekésed mert ugye fapadossal mész. Ha megszállsz Madridban hogy ezt elkerüld akkor megette a fene.


A legolcsóbban Európában én Portóból láttam amúgy, 640 dollár körül return de Budapestről az drágább.


Elképzelni nem tudom hogy lehetne ennél olcsóbban megúszni.

2015. okt. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam így éjféltájt: azért vagy zűrben mert két külön jegyed van és azért késed le mert az első fapados :)
2015. okt. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Amszterdambol 495 eurotol lehet repulni Sao Pauloba juliusi arak 790 euro korul vannak... Most novemberben a legolcsobb 600 euro korul van, oda-vissza jegyek... Amsztardamba minimum 50 euro kijutni, ha valaki hoz kocsival. kellene a pontos datum is a juliusi utadhoz, illetve visszautadhoz. Biztos van olcsobb lehetoseg is. Januarban viszont olcso ;)
2015. nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az kiutazás július 10-12 között lenne, visszaút 20-22 között.
2015. nov. 11. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!