Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hol találhatok dél-amerikai...

Hol találhatok dél-amerikai álláshirdetéseket?

Figyelt kérdés

*A spanyolt középfokon beszélem.

*Angoltanár vagyok. Kint is azt csinálnám. (Nyelviskola, magán, óraadó)

*Kizárólag nagyvárosba mennék.


Megbízható oldalt keresek, egyelőre csak tájékozódás céljából.


Önkéntes munka NEM érdekel.


(Azért Dél-Amerika, mert tetszenek a latino kultúrák, és egyre jobban érik bennem a gondolat, hogy dobbantsak ebből az országból - és úgy általában Európából is)



2016. jún. 7. 12:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Eloszor tanulj meg minimum felsofokon spanyolul. Addig hogy szeretnel spanyol anyanyelvueket tanitani? A kozepfok nagyon nem oraado szint.
2016. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem apukám mexikói


és tényleg igaza van az elsőnek a középfokú spanyol nem lesz elég.



konkrét országot tudsz?



Spanyolország nem jó? Kicsit egyszerűbb mint Dél-Amerika.

Miért akarod elhagyni Európát?

2016. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

A legtöbb dél-amerikai ország óriási gazdasági válságban van, nem igazán javasolnám a kimenetelt letelepedésre, vagy csak rövidtávon.


Az önkéntesség arra pont jó h kiéld a latino kultúra iránti lelkesedésed rövid távon -pár hónap, 1-2 év, hidd el kint ez elmúlik vagy nagyon lecsökken. Megélhetés szempontjából ROSSZ választás.

2016. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
keress FB-on neten kint élő magyarokat, vannak csoportjaik a neten, és érdeklődj tőlük
2016. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Naná hogy elég annyi spanyol sőt! !!! én Olaszországban kezdtem 8 éve nulla olasszal, úgyis anyanyelvit vagy annak megfelelő szintű tanárt keresnek.itt találtam minden külföldi melót én is angol tanár vagyok..www.tefl.com

Ha kérdésed van írj privátban

2016. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

angolt tanítanak nekik az anyanyelvűek. nem kell nekik egy külföldi ember ehhez


esélytelen a dolog

2016. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

6os próbáltad sikertelenül??!

Nem akkor ne okoskodj

2016. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#5: köszönöm a segítséget :)


A többieknek:

- Angolul felsőfokon beszélek. Valószínűleg ti még nem vettetek részt túl sok angol tanfolyamon. Az esetek nagy részében a tanár egy kukkot sem szól szól magyarul.

- A spanyol közepet másfél év alatt értem el nulláról. Gondolom, anyanyelvi környezetben nem fog gondot okozni a felső sem ;)

- Ha csak amerikai akciófilmekből tájékozódtál Dél-Amerikáról, inkább meg se szólalj.

- Tényleg krízis van. Az USA-ban meg verik a négereket ;)

2016. jún. 7. 14:47
 9/17 anonim ***** válasza:
4%

Az tok jo, ugyes is vagy, de ha nem ismersz mindent a spanyol nyelvtanrol akkor hogy akarod nekik atadni? Nem kell spanyolul beszelni hozzajuk, de attol fuggetlenul kenni-vagni kell mindent, mert kulonben ha te sem erted, tudod, akkor hogyan tanitod plane egy masik nyelven ami nem az anyanyelved?

Egyebkent en inkabb Braziliat javasolnam. Spanyol utan konnyu a portugal es jelenleg az az egyetlen orszag ott ami ugyahogy mukodik. Krizis pedig igenis van... nem tudom hallottal-e a jelenleg Venezualaban zajlo 700%-os inflaciorol meg tarsairol? A tobbiek valamivel jobb helyzetben vannak, de ok sem olyanok mint a szep napfenyes sorozatokban.

2016. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom a pár előttem szóló honnan veszi ezt a hülyeséget, hogy Dél-Amerika országai mind csődközeli állapotban vannak...Chile és Uruguay konkrétan drágábbak Magyarországnál, Brazília is a korábbi drágulás után most zuhant picit meg és csak a méretüknél fogva olyan jelentősek a régióban. Kolumbia is feltörekvő ország, Közép-Amerikáról (Panama, Costa Rica, Belize) nem is beszélve...


Amúgy a nem anyanyelvű angoltanárokat sz.rba se nézik külföldön, közröhej tárgyát képezik Kínában, Koreában, stb. . Minek választana egy magyart egy angolul tanulni akaró argentin, ha ott van neki 1. olcsóbban a szintén argentin tanár vagy 2. drágábban az anyanyelvű amerikai? Te mit tudsz nyújtani, amit a két másik nem?

2016. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!