Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Milyen Közép-Amerikában,...

Milyen Közép-Amerikában, Dél-Amerikában élni?

Figyelt kérdés

Ha valaki élt kint, megosztaná velem az élményeit? Időjárás, megélhetés, fejlettség, vallás, hogyan viselkedtek veletek?


Köszi



2016. dec. 29. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Attol fugg, melyik orszagra gondolsz.

Vannak veszelyes, mindenkeppen elkerulendo orszagok, amik gyonyoruek, de eletveszelyesek, pl El Salvador.

Chile allitolag gazdasagilag feljovoben van, Argentina allitolag gyonyoru, Belize olcso...

Kerdes, mi a celod az adott orszagban? Ott elni?

A latinok meglehetosen melegszivuek, de ugyanakkor nagyon osszetartoak is - ergo kirekesztoek veled szemben (gringo vagy)

Az uralkodo vallasok a keresztenyseg kulonbozo fajtai, muzulman, buddhista stb csak 1-2%.

Idojaras ertelemszeruen fugg a helytol, a kontinens kozepen joval szarazabb es huvosebb, mint az ocean partjan.

Megelhetes es fejlettseg szinten orszag, es azon belul hely fuggo (Magyarorszagon is masok a megelhetes es a fejlettseg mondjuk Sopronban, vagy a Bokor-tanyakony a Nyirsegben.)


Konkret helyet, orszagot hatarozz meg, mert igy keptelenseg valaszolni. Kozep- es Del-Amerika hatalmas, tobb szazezer negyzetkm.

2016. dec. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Az elso valaszoloval szinte teljesen egyetertek, kiveve egy dologban. Az hogy kirekesztenek valakit mert kulfoldi, sajat tapasztalatom szerint nem igaz. Legalabbis ahol en voltam tobbszor is (nem mint konkretan turista), ott ilyet nem tapasztaltam. Igaz en mint csaladtag mentem ki, ferjem odavalosi, de idegenektol sem ereztem semmifele megkulonboztetest.
2016. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
SZIA!!!!
2017. jan. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mancs123 válasza:
42%
Dél-Amerikában Az üzletág szeretné leválogatni az ügyfélközpontú ügyfélorientált trendeket,ezért nem éri meg oda költözni
2017. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!