Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Megérné elmenni Las Vegasba?...

Megérné elmenni Las Vegasba? Részletesen lent

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és lehet 1 kérésem, hogy hova utazzunk el és Las Vegas megérné? Nyilván nem kaszinózni... szóval miket lehet csinálni strip club-ba nem lehet gondolom menni meg ilyen jó helyekre. Megérné vagy inkább legyen más?

2017. jan. 25. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Hat 14 evesen pont Vegasba menni kb. semmi ertelme, kaszinoba nem mehetsz, strip club-ba meg vagy 7 evig nem engednek be. Mas meg arrafele nemigen van, csak a k...vanagy sivatag.


Ha mar ennyire Amerikaba akarsz menni, menjetek Kaliforniaba vagy a Yosemite nemzeti parkba, hogy lass nemi vilagot is.

2017. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
14 èvesen nem a te vàrosod. Amùgy sem nagy szàm szerintem. 1 nap alatt àtfutottam.
2017. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

abszolut nem!


gyerekeket, mint fentebb irtak, nem engednek be a kaszinokba plane nem a strip club-ba

es kabe egy napi latnivalo van az egesz varosban (ebben az esti fenyek is benne vannak)


Californiaban viszont ott az ocean, vannak hegyek, meg egy rakat szuperjo vidampark, olyan hullamvasutakkal hogy meg eletedben nem ultel olyan jon! Plusz ott a Universal Studio ha szereted a filmeket...de szerintem meg a Disneyland-nek is orulnel!

2017. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már rengeteg helyen voltam Kaliforniában is ( ott los Angelesben) de szerintem az eddig egy hulladék volt tehát inkább New York lesz a választás
2017. jan. 26. 06:46
 5/13 A kérdező kommentje:
Vegasba 21 évesen visszatérek :D
2017. jan. 26. 06:51
 6/13 A kérdező kommentje:
A los Angelest vissza vonom nem azt akartam írni egy másik várost :D
2017. jan. 26. 06:52
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Semmit nem tudsz az életről, és semmit nem tudsz az Utazásról, ha kiírtad ezt a vegasi kérdést.

Én sem ajánlanám, ellenben szerencséd van, rengeteg időd van okosodni. Bízom benne, hogy valami igényesebb középiskolába írattak be. Próbálj odafigyelni órákon, tedd le a telefonodat, kérdezz és tanulj.

Földrajzot, nyelveket, matematikát és irodalmat.

Talán úgy majd megtanulsz különbséget tenni szemét és minőség közt.

2017. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a semmit nem tudok az életről picit megcáfolnám...
2017. jan. 26. 17:29
 9/13 A kérdező kommentje:
Átgondoltam és bocsánat nekem még vegas rossz lenne mert nem nezegetnék állatkerteket azt valljuk be... csak szerintem azért a pénzért amit LA-ban elkoltesz abból a pénzből Chicagoba már király vagy és LA nem szar egyáltalán nem azt akartam írni, az egy nagyszerű város.
2017. jan. 26. 17:34
 10/13 anonim válasza:
0%

Grat #7es, bebizonyitottad, hogy egy 14 éves értelmesebben fogalmaz, mint Te!


Többiben egyetérünk, jó utat! :)

2017. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!