Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Tapasztalt világutazók figyele...

Tapasztalt világutazók figyelem! Aki járt már Peruban tudna tippet adni, mennyi költőpénzt vigyünk párommal 1 hétre?

Figyelt kérdés

Párommal ketten mennénk. Amit szeretnénk megnézni: Huayna Picchu, Machu Picchu, Lima, Cuzco, Titicaca-tó


Amolyan hátizsákos utazásra készülünk. A költőpénz alatt a napi 3x étkezést (+ivóvíz vásárlás), Perun belüli utazgatást (mennyibe kerül a vonat/repülő?), szuvenír vásárlást, túrázós programokat, illetve az ezekre szánt összeget értem.



2017. febr. 20. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

sok mindentol fugg pl hogy akartok a MP-hoz eljutni, lehet olcson lehet dragan, a busz 10-30usd tavolsagtol fugg, a repulo dragabb kb 50-70E Lima cuzco, kaja nem draga, szallasok kb 20-30 usd es ezert mar melegviz van

amugy szerintem a titicaca kihagyhato ha csak egy hetetek van, amugy meg szerintem egy hetre nem erdemes mennj, mi 1 honapot voltunk de alig lattunk valamit, amugy meg az eszaki res sokkal erdekesebb minga deli. cuzconal ha a kisebb romok is erdekelnek akkor az onmagaban 3-4 nap plusz MP egy nap vagyis el is menta a het

2017. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!