Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Aki Amerikában el vagy élt...

Mosolylany17 kérdése:

Aki Amerikában el vagy élt előnyben. Érettségi után szeretnék kimenni Arizonába egy évre nyelvet tanulni is esetleg és Sedona és Phoenix között gondolkozom melyik lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 11. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Te nem vagy túl tájékozott a világ dolgaiban, igaz?
2017. ápr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon messze van még az az érettségi, ugye? Ugye? Kérlek!!
2017. ápr. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Buenos Aires-t ajánlom, ha már így belekérdeztél.
2017. ápr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem Párizs.
2017. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Chimborazot, szerintem az a csúcs ..
2017. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Érettségivel nem tudsz kimenni. Elmúltak már azok az idők, amikor elég volt a munkavállalói vízumhoz az, hogy te tudsz magyarul és így felvesznek a kinti magyar éttermekben (volt ismerősöm így kint, sok étterem csinálta ezt). Elég komoly szakma kell ahhoz, hogy kapj munkavállalóit, mivel csak most fogsz érettségizni a zöldkártyalottó se jöhet szóba a költségek miatt (nem tudom mennyi pénzt kell felmutatni, ha kisorsolnak), beházasodni meg már nem olyan könnyű az USAba. Inkább EU-n belül gondolkodj.

Az oldalon meg a Dél-Amerika témakör a dél-amerikai országokra vonatkozik, Peru, Brazília, Chile, stb.

2017. ápr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!