Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Mennyire veszélyes vagy nem...

Mennyire veszélyes vagy nem ajánlott egyedül nőként Dél-Amerikába költözni?

Figyelt kérdés

Kettő fő célpontom lenne Kolumbia és Venezuela és talán Brazilia de ezt inkább kihagynám

Nőként ezek veszélyes környékek nagyon vagy csak felfújják a dolgokat? Pl érdemes este az utcára fegyvert magammal vinni?


2017. ápr. 20. 15:26
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Max egy késre gondolok fegyver alatt
2017. ápr. 20. 15:26
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Nagyjabol a legjobakkat kivalsztottad, Brazilia veszelyes, Venezuela: gyakorlatilag kaosz van, osszeomlott az egesz orszag, Kolumbia: meg talan ez

es mit csinalsz a fegyverrel? oten korbevesznek mit csinalsz a kessel? atadod neki hogy legyen mit beled szurjanak?

2017. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Auért nem ilyen egyszerű verekedni tudok ugyania 9 éve ketrecharcolok 1 pasi ellen símán megvédenénk magam igen ott már mondjuk van baj ha többen vannak de akkor is lehet még esélyem ha nem mondjuk 4-5 emberről van szó
2017. ápr. 20. 15:53
 4/15 A kérdező kommentje:
Jajj és nem vagyok egy törékeny csaj crossfitzek is 4 éve
2017. ápr. 20. 15:54
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Kicsi kezd kamu szagú lenni az ügy.

Kolumbia és Venezuela: Drogok, gyilkosság, emberrablás, omladozó gazdaság, instabil politika, árú hiány.

Ezek közül mi vonz?

Vagy esőerdőben akarsz sétálgatni? Akkor meg mérges kígyó.

2017. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Még azt aruld mar el te mit akarsz ezeken a helyeken csinalni??Foleg nőkent?
2017. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Na erre én is kíváncsi lennék, ezt hogy képzelted el. Miért pont oda? Spanyolul beszélsz folyákonyan? Vízumod honnan lesz?
2017. ápr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

"Auért nem ilyen egyszerű verekedni tudok ugyania 9 éve ketrecharcolok"


Persze! 20 kilós kiscsajok ellen egy színpadon, ahol a bíró azonnal leállítja a csibeharcot, ha kicsit nagyobb dádát kapnál a másiktól.

Na de egy columbiai sikátorban, ahol az összes utcagyereknek is fegyvere van...


Mondjuk, ha kivered a szokásos női hisztit lehet, hogy elmenekülnek...

:)

2017. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
8.-s pont erre gondoltam, ha egy kolombiai szájba vágja kb összexarja magát, nem ám hogy elbír egy férfival
2017. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező!


"Elég hülye lehetsz sajnállak is érte amiről te beszélsz az pankráció én MMAzok"


Lehet hogy hülye vagyok de hogy te hülyébb vagy az biztos, még azt sem tudod melyik kérdésre akarsz válaszolni privátban.

2017. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!