Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Argentína jó hely? Milyen ott...

Argentína jó hely? Milyen ott élni, vagy turistáskodni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 14. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
en Peruban voltam az jo hely es nagyon jo ott lenne, Argentina fejletebb igy gondolom pont ugyanolyan jo ott is lenni
2017. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Dél-Amerikában az egyik legeurópaibb ország.

Kedvesek az emberek, még a fővárosban is, ahol elvileg 5 millió ember él.

A megélhetés nem olyan könnyű, több gazdasági visszaesés is sújtotta már az országot, de mindig talpra állt.

Szóval ha beszéled a nyelvet, és van kezdőtőkéd, esetleg állásajánlatod, biztosan nem fogod megbánni.

2017. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ofichannel3 válasza:
100%
En voltam Argentinaban es nagyon jo ott lenni.
2017. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
86%

Turistaként fantasztikus.

Mintha Bécs lenne a sokadik hatványra emelve. (a WW II alatt-után sok német telepedett le és vitték a kultúrát)

Ott élni már nehezebb. Hatalmas a munkanélküliség (nagyobb mint Spanyolországban)

2017. máj. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bulo22 válasza:
61%
Brazíliát jobbnak találom szerintem ott több jó csaj van
2017. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szia. Én voltam most több, mint fél évet. Ennek nagy részét északon töltöttem, egy kisvárosban. Habár arrafelé nagy a szegénység, a kultúrát ugyanúgy meg lehet ismerni. Biztonságos, finom kaják, nagyon kedves emberek - akik viszont nem beszélnek egy szót sem angolul. Volt szerencsém vezetni is, főleg az Andokban, az valami fantasztikus. Turistáskodni szerintem annyira nem jó, mivel magyaroknak drága, ott élni viszont nem lehet rossz, csak beszéld a spanyolt...
2018. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!