Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Tervez valaki utazást idén...

Tervez valaki utazást idén Kolumbiába?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
jovore
2017. jún. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom igen
2017. jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Előre szólok, nem vagyok hajlandó drogot áthozni ;)
2017. jún. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem erre a kérdésre nem szívesen válaszolna bárki is, mivel az embere többsége attól fél, h útközben elrabolják vagy megerőszakolják. Ezért nem szívesen válaszolnának erre a fajta kérdésre. (Szerintem átfogalmazást igényel.)
2017. jún. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

:D Az emberek beskatulyázták Kolumbiát....

Van munkatársam peruból tőle sokat hallotam erről az országról,mivel engem is nagyon érdekel (nem a tiszta kóla miatt) de miért is ne ha már ott vagyok :D .

Nagyjából annyit Kolumbiáról,hogy nem is olyan veszélyes mint aminek hisszük kivéve ha "eltévedsz"ill. olyan környékre mész ami nem turistásos szép stb. De ez igaz akár Brazilia,Rio,Favellák.

Szóval,gyönyörű szép ország tuti 100% tiszta kóla szaré'húgyért,dzsungel,nagyon magas páratartalom,meleg,és OLCSÓ minden! De ne légy ostoba!!!!

Légy csak turista,oké!?!?

Enjoy your holiday!

2017. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mi lenne válasza:
heló 4/5, ez bármelyik országban megtörténhet.
2017. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!