Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Milyen oltások szükségesek ha...

Milyen oltások szükségesek ha el szeretnék utazni Dél-Amerikába?

Figyelt kérdés
Az összes oltást szeretném tudni, akármelyik részére is megyek! Valamint azt, hol lehet a vakcinát beszerezni.

2017. aug. 25. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Dél Afrika nem egy megye, hanem egy kiterjedt ország. De túlteszem magam ezen, és bemásolom az ajánlásokat. Gondolom csak beszélsz angolul szóval nem gond. [link]
2017. aug. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Mexikó, Guatemala, Peru, Chile, Venezuela, Bolívia lesznek az úticélok. 1,5 - 2 hónapra megyünk.
2017. aug. 25. 17:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy Dél-Amerikát írtam, nem Dél afrikát:D
2017. aug. 25. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:

hep a es b, sargalaz elleni oltas, estleg tifusz, malaria ellen tabletta, ennyi, haziorvosod felirja es beadja, sargalaz elleni oltas macerasabb mert kell a sarga kis konyv, en ugy oldottam meg hogy haziorvos felirta, beadtuk es a nyomdatol postan vettem nemzetkozi oltasi kiskoyvet amit kitoltottem

mellesleg 2 honap nem eleg arra mind amit osszeirtal, en csak Peruban egy honapot voltam de szinte semmire nem volt eleg, igy jovore meg visszamegyek, amit te tervezel minusz chile plusz panama es columbia nekem jovore hat honapomba fog telni

2017. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, összekevertem a két kontinesnsz én bolond.

ezesetben ott kezdeném, ahol az előző válaszomat. Dél-amerika bnem egy megye taplófalván, hanem egy kontintns.

Hova is utazol pontosan?

2017. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Azokra az országokra valóban összesen kell egy fél év. De nem érdemes egyszerre menni mindenhová, mert az ember befogadó képessége nem bírja. Jobb országonként utazni.

2. Még ekkor is nagyon eltérő a helyzet a céloktól függően. Peruban például fölösleges bármilyen oltás. Mexikóban vannak olyan térségek, ahol kellene, de oda egyéb szempontból életveszélyes. Általában elmondható, ha száraz helyre megy az ember, nem kell semmi. Minél nedvesebb helyre, annál inkább kell. Jellemzően a braziliai kolumbiai, gvatemalai őserdők, Peru keleti (brazil határ menti) vízi vidékei (ide csak cél repülővel lehet menni, utazási iroda, vagy horribilis összeg magánrepülőre). Ezen helyek többségére magánszervezésben menni életveszélyes (ha egyáltalán oda engedik az embert).

2017. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!