Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Az lenne a kerdesem hogy...

Az lenne a kerdesem hogy tudok eljutni braziliába és hogy mennyit kéne oda gyűjtenem?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok ès minden álmom az hogy ki jussak braziliába csak nem tudom hogy kezdjem elezt az egeszet hogy hogy van ez a vízium meg ilyesmi meg hogy mennyi penzt kenne gyujtenem oda ilyesmi. A válaszokat elore is koszonom

2018. febr. 8. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kezd el úgy, hogy beírod a keresőbe: Budapest - Brazília repjegy és máris meg fogod látni, hogy csak az utazás oda-vissza legalább 500 ezer ft, azaz fél millió.

Még ha valami csoda vagy cserediák módon ki is jutnál, az utiköltséget akkor is Neked kell fizetned.

Nem a vízum lesz a drága...

2018. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
200E a repjegy plusz kb 70USD/ nap, nem kell vizum, gondolom turizmus cel
2018. febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tessék, itt a link is (1-es)

[link]

2018. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És. Csak oda annyiba kerul vagy oda vissza benne van az árban?
2018. febr. 8. 12:47
 5/12 anonim ***** válasza:
oda vissza megvan 200E-bol, mindegy milyen hulyeseget linkelget az elso
2018. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Be linkelned nekem ?
2018. febr. 8. 15:06
 7/12 anonim ***** válasza:
nincs mit belinkelni, nezd meg kulonbozo idopontokra a momondo-n vagy barmely OTA-n, persze ne csak Budapetrol hanem Becsbol stb. Brazilia olcso cel a latin amerikai orszagok kozott, sok gep megy igy boven talalni jeguet 180-200E forintert, kozeli varosokba meg filleres elutazni
2018. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ide figyelj 5-ös, én nem sértegettelek, te se tedd, jó?

Vagy szálljak le a Te szintedre és írjak én is ilyen stílusban? Jó:


Kérdező, ne figyelj az 5-ösre, mert hülyeségeket ír.

Igaz, hogy a lehető legolcsóbb jegy 200 oda-vissza, tehát meg lehet úszni annyiból, de csak egy bizonyos időszakban és a nagy átlagra nem jellemző az, hogy 200 ezer ft-ból oda-vissza megjárod.


Kérdező, te meg vehetnéd a fáradságot és legalább beírhatnád a keresőbe, amit mondtam. Mégis hogy akarsz kimenni Brazíliába, ha valaki tanácsol valamit, be is linkel valamit, de Te már nem vagy hajlandó saját magad megkeresni SAJÁT MAGADNAK a repjegyet.

Pedig tényleg segíteni akartam.

2018. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tavol all tolem hogy sertegesselek es nem is tettem, ha nem tudsz szoveget ertelmezni az nem az en bajom, a valaszod deinformalo kvazi hulyeseg.

En voltam Del Amerikaban raadasula legdragabb helyen Peruban, 104E volt a repjegy return Amszterdambol, oda pedig 30E volt retun. Brazilia repterei olcsoak, rengeteg tarsasag megy oda igy verseny van ezert alacsonyak az arak. Raadasul azt biszem hogy a norveg fapados is megy vagy menni fog Braziliaba.

2018. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Férfival vagy férfiakkal menj. És fogadjatok megbízható helyi embert aki eligazít.

Brazília a legvérengzőbb országok egyike a világon. Nézz rá a statisztikára:

[link]

2018. febr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!