Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Melyik a legbiztonságosabb...

Melyik a legbiztonságosabb venezuelai nagyváros?

Figyelt kérdés
A párommal Venezuelába utaznánk,mert gyönyörű tájak vannak arrafelé. Viszont hallottuk,hogy nagyon rossz a közbiztonság. Szerintetek melyik venezuelai város a legbiztonságosabb ?

2018. márc. 20. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Venezuelában kvázi anarchia van. A bőrszíned alaphangon garantálná a fegyveres rablást és a fegyver elsülése sincs kizárva.


Előbb utaznék Irakba vagy Pakisztánba, mint oda, azoknak legalább vannak nagyrészt rendben lévő részei.

2018. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Caracas, nagyon biztonságos, menjetek nyugodtan.


1. Pakisztán melyik részét tartod biztonságosnak?

2018. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,lehet,hogy Kolumbia lesz belőle... Az talán biztonságosabb...
2018. márc. 20. 19:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Alapos kutatást végezhettél a témában, ha neked 2018-ban Kolumbia "talán" biztonságosabb, mint Venezuela. Bogota a legbiztonságosabb város jelenleg Dél-Amerikában, jó, ezen mindig lehet vitatkozni, legyen "az egyik legbiztonságosabb". [link]


Ezzel szemben Caracas ezen az [link] előkelő listán szerepel.

2018. márc. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Előzőnek. Utánanéztem Kolumbiának,de abszolút eltérő válaszokat kaptam. Valaki azt mondja semmi gond nem lenne,valaki meg pont az ellenkezőjét
2018. márc. 21. 11:06
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
A négyes jó nagy hülyeséget írt. Venezuela most "bajban van" , de azért ha megnézed az egyfőre jutó GDP-t elég sok hely a különbség Venezuela javára. Az meg, hogy Kolumbia biztonságosabb egyáltalán nem igaz. Menj rá a liveleakre, hát az mindent elmond. Azért, mert lop valaki baltával csapja le kezét, fényes nappal szurkáljják egymást késsel stb. Persze ezzel nem, azt mondom hogy Venezuelában nincs ilyen, de az, hogy Kolumbia biztonságosabb lenne egy nagy hazugság. Plusz azért Kolumbiában egy kicsit nagyobb a drogkereskedelem.
2018. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Most egyik sem az, anarchia van az országban. Én amúgy sötét barna hajú és szemű vagyok, barnulni tud a bőröm és folyékonyan beszélek spanyolul még talán meg is érteném a venezuelaiak kiejtését - éltem Tenerifén, ami tele van velük -, de nem, ilyen országba a lábam be nem teszem.
2018. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
6-os tévedsz. Kolumbia most viszonylag biztos, igaz a déli dzsungeles részét még gerillák uralják, de ma él egy mondás a latinok közt hogy Mexikó az új Kolumbia.
2018. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik helyre se tenném be a lábam, gyönyörű helyek , de nem lehet este nyugodtan sétalgatni nézelődni, bìzni se biznék ott senkiben , korrupt országok, Kolumbia se jobb mint Venezuella mind a kettő rizikòs, Kartellek is működnek mind a 2 helyen jelen vannak..nem tudnám nyugodtan élvezni az ott töltott időt, este a szállodában ücsörögni annak van ertelme.
2018. jún. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!