Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Mi szükséges hogy Brazilíába...

HbOi kérdése:

Mi szükséges hogy Brazilíába éljek?

Figyelt kérdés

Mi szükséges nekem ahhoz hogy Brazilíában éljek, milyen okmányokra/papirokra lenne szükségem, mi ennek a folyamata? A barátnőm brazíl, viszont mielött meg ismertem is szerettem volna ott élni, és segítséget szeretnék kérni, hogy valaki világositson fel hogy ez hogy müködik és mire lenne szükségem ehhez. Elöre is köszönöm.

22 F



2018. ápr. 29. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd a csajt. Amúgy 3 hónapot lehetsz kint turistaként, ha tovább akarsz maradni kell letelepedési engedély, ahhoz meg vagy beházasodsz vagy leraksz az asztalra 45 ezer dollárt.
2018. ápr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Aztán nehogy kiderüljön, hogy a barátnődnek himbilimbije van...
2018. ápr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

#2

Elsőre nem is mindig lehet megmondani voltam már brazil nővel akkora volt a csiklója hogy pacsit adott.

2018. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2018. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

amugy tudjatok, mit mond a brazil kva?

Szambaaa...

2018. ápr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tehát konkrétan $45.000 hogy letudjak telepedni házzaság kötés nélkül, hát nem is tudom hogy megoldható ez, valakinek valami tanácsa, mi tévő legyek? (Segítség kell, ehhez a témához tartozó normális véleménnyel) köszönöm.
2018. ápr. 29. 13:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

csak akkor vagj neki, ha van hasznalhato nyelvtudasod , mert makogassal biztosan nem fognak alkalmazni semmilyen melora, arra ott vannak a helyiek, hogy olcso munkaerot szerezzen egy egy ceg. meg jobb lenne, ha valami szaktudassal mennel.

ha nem beszeled a nyelvet, akkor szerintem utnak se indulj.

2018. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először menj ki egy hétre "nyaralni". Majd ott személyesen is megtapasztalhatod, hogy mi is van ott. Visszajegyet ne is vegyél!
2018. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%

#6

Ezt nem kell csak úgy odaadni a brazil államnak, ekkora értékben kell befektetned pl ingatlanba. De ez alig 12 milkó ha nincs ennyid amúgy sem értem hogy akarnál a világ túlsó felén élni.

2018. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!