Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hogyan lehet kijutni Culumbiába?

F.O.X peak kérdése:

Hogyan lehet kijutni Culumbiába?

Figyelt kérdés
Például ha én mi szeretnék menni hogy tudnék ott maradni? Már mint földet venni pl...?

2018. máj. 7. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Az mégis hol van pontosan?
2018. máj. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A magyar neve Kolumbia. Úgy tudsz kijutni, hogy veszel repülőjegyet, és odautazol. Eddig egyszerű. Csakhogy itt te meg is lennél lőve, mert olyan életképtelen vagy, hogy csak úgy süvít.


Először is képtelen vagy használni a Google-t. Különben nem kérdeznél ilyen hülyeségeket. Értem én, hogy magyar vagy, és azt szoktad meg, hogy tilos kezdeményezni, mindenre kérni kell a megoldást és az engedélyt, de ez csak arra a 93 ezer négyzetkilométernyi morális szeméttelepre vonatkozik, ahol élsz.


Másodszor kötve hiszem, hogy egy kukkot is tudnál spanyolul vagy bármilyen idegen nyelven. Hát nem tudom, hogy beszélnéd meg ott, hogy bármit is venni akarsz. Egyáltalán tudsz valamit Kolumbiáról azon kívül, hogy ott terem a kokacserje?


Itt van nesze, egy percembe került kiguglizni, hogy hogyan tudsz földet vagy lakást venni ott.


[link]


De te el se indulj, mert már a reptér kapujában elkámpicsorodnál.

2018. máj. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
58%
Ha mész öltözz fel szépen,a kolumbiai nyakkendőt se felejtsd el!
2018. máj. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
No llores por mi Columbia!
2018. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt is tudnak segíteni:


[link]

2018. máj. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!