Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Ha elmentek egy karib nyaralás...

Djballa kérdése:

Ha elmentek egy karib nyaralásra mik azok a programok vagy kalandok amiket szivesen csinálnátok?

Figyelt kérdés
Szeretném összegyüjteni az ötleteket. Mik azok amiket csinálnátok szivesen egy karib tengerparton vagy esőerdőben? Nyársalni bográcsolni stb...várom az ötleteket :)

2018. nov. 15. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Én rengeteget túráznék, bejárnám az adott sziget minden eldugottabb csücskét, búvárkodnék, kipróbálnék pár vízi sportot, elmennék napi egyszer legalább úszni, jókat ennék, este koktéloznék az tengerparton, beszélgetnék helyiekkel. Amit nem tennék - nem szállnék meg turistarezortban, nem igazán pihennék és nem sokat feküdnék a tengerparton, az ilyesmi nem nekem való, az aktív pihenést szeretem. Ha kipihenten jövök vissza egy nyaralásról, akkor az azt jelenti nálam, hogy valamit rosszul csináltam :D
2018. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kétszer voltam ilyen helyen. Delfinnel úsztunk, búvárkodtunk, kalózhajóra mentünk és "harcoltunk" egy másik kalózhajóval, kimentünk motorcsónakkal az óceánra, wellneseztünk, béreltünk robogót és mászkáltunk a környéken, egy maja romváros romjait néztük meg, rengeteg koktélt ittunk, este bárba mentünk és punnyadtunk a tengerparton.
2018. nov. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Szoval azert utaznal a karibi szigetekre, hogy nyarsalj meg bogracsozz... Gratulalok :D

Nem annyira neznenek hulyenek a repulon sem, hogy viszed magaddal a kis bogracs allvanyodat a bograc soddal meg a

2018. nov. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

..bocsanat, a telefonom ido elott elkuldte.


Szoval a repulon viszed a nyarsakat, meg a jo kis magyar bogracsallvanyt a bograccsal?

Az ottani programoknal van hasonlo jellegu "etkeztetes", tabortuzhoz hasonlo ucsorgessel, de nem bogracsozasnak hivjak, se nem nyarsalni hivnak :D

2018. nov. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Es melyik szigetre mesz? Mert kb 7ezer van (vagy tobb, most nem emlexem pontosan), es kb 28 nemzet (nem mind onallo orszag).

A program nagymertekben fugg attol, hogy hova utazol, es melyik honapban.

2018. nov. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Semmit.

Azért mentem oda, hogy élvezzem a finom meleg tengert, a gyönyörű fehér homokos partot. Persze voltunk városnézésen, kiránduláson, hogy megismerjük a környéket, de ezen kívül nem vágytam egyéb programra, csak igazi nyugis pihenésre. Feküdni a nyugágyban és kérni a koktélokat a mixer fiútól. Közben meg pancsolni a kellemes vízben.

Egyébként ilyen sütögetős programok voltak eleve a szállodában. Volt grillezés a parton, zenekar, táncosok az ebédhez, stb. Volt miből választani. Esténként meg mindig volt műsor.

2018. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

Mi kétszer voltunk a Karib tengeren.

Jamaikán és Domikai Köztársaságban.


Mi a nap és tenger miatt mentünk. Ezért egy magas kategoriás szállodát választottunk mindig. Itt minden féle programok vannak egész nap.

De néhány kirándulásra is elmentünk, általában a helyi nevezetességeket néztük meg.

De nekem a legnagyobb élmény, hogy ott a teneger, km hosszan gyönyörü strand, a vízben mindenhol halacskák...

2018. nov. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

Úgy gondolom, az általános iskoláig bezárólag a közoktatás arról szól, hogy képes legyél meghatározni az életben ki vagy, mit szeretsz és mit akarsz.

A kérdésed alapján számomra úgy tűnik, nem sikerült ezt megértened.

Persze ha ész nem is pottyant az öledbe, pénz, vagy lehetőség igen arra, hogy elmondd, mennyire nem vitted semmire.

2018. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szóval hogy nem vittem semmire...:D értem..:D ha dominikán jársz akkor keress meg...talán elviszlek hajóval a Saona szigetre ;) hozzáteszem a bográcsolást egy hofehér homokos lakatlan szigeten eléggé bírják a magyarok akiket eddig vittem;) na szevasz
2018. nov. 17. 15:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Nudizni egy jót, illetve elmenni St. Maartenre ahol beállsz a repülőgép hajtóműve mögé felszálláskor.
2019. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!