Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » SOS HELP Hogyan vegyen rá...

SOS HELP Hogyan vegyen rá apámat hogy elengedjen amerikaba?

Figyelt kérdés
Baratnom ott él már hét éve az anyukájával ,egy óvodába jártam vele ,nagyon sokat voltam vele kiskoromba , és apukám ismerte anyukáját. A barátnőm most hazajött télen Amerikából és megkérdezte hogy nem akarok e kimenni hozzá nyáron Floridába és Floridán belül a egy kisebb városba ,anyukám belement es támogatja az ötletet is ,mert én azon is gondolkodtam hogy mikor felnövök ott szeretnék majd élni , most ha kimennek náluk laknék két hétig.Anya teljes egészében támogat viszont apám azt mondta hogy nem akarja, mert hogy félt és nem tudja hol vagyok, kivel ,és nem képes írni a barátnőm anyukájának se hogy feltegye ezeket a kérdéseket és meg nyugodjon ,hogy megbeszéljék. Légyszíves segítsetek , ez nekem fontosabb mindennel, és meg fogok érte küzdeni . 16L
2019. ápr. 13. 10:23
1 2
 1/17 anonim válasza:
59%
Jól teszed, menjél, de valószínűleg anyád tudja neked ebben a helyzetben a legtöbbet segíteni.
2019. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Én sem engedném egyedül a fiatalkorú lányomat idegenekhez, a világ másik felére.
2019. ápr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
Kérd meg barátnőd édesanyját, hogy vegye fel a kapcsolatot édesapáddal. Ha esetleg nem sikerülne, akkor sem kell megijedni, Florida java még amerikai mértékkel is retek hely.
2019. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ott a gond hogy Florida nem dél-amerika. Apád nem akarja hogy eltévedj, lévén az se tudod hova mész🤣
2019. ápr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Hát igen, amíg nem tudsz különbséget tenni Észak-Amerika és Dél-Amerika között, én sem engednélek el.
2019. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%

Tudsz angolul?

Küzdősport?

Pia, cigi, bulika?

2019. ápr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Apukád valószínűleg tudatában van az értelmi szintednek, ezért nem enged. Meg ezt a kint akarsz élni dolgot is jobb ha elfelejted.
2019. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Jó hírem van, ha egy picit vársz, apukád egészen biztosan el fog engedni. És hidd el, elég gyorsan elrepül az a 8-10 év!
2019. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Tudsz angolul folyékonyan?

Repültél már, átszállással EUn kívülre?

Egy 25-30 kilós bőröndöt meg tudsz emelni?


Ha bármelyikre nem a válasz, én sem engednélek el, pedig a fél világot bejártam, és sok korodbelit ismerek, aki járt már vadabb helyeken is egyedül.

2019. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

@9


Folyékonyan angolul sok, az USA-ban életvitelszerűen élő ember sem tud.


EU-n kívül átszállni egy csimpánznak sem kihívás.


Két hétre az a 25-30 kiló jó lesz 10-nek is, főleg Floridába, ahol pólónál vastagabb ruha nem nagyon kell.

2019. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!