Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti is éreztétek valaha ezt az...

Ti is éreztétek valaha ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Én kb 3 hete jöttem haza Svájcból. Egyik barátunk vopt ott tavaly, tőle kaptuk az ötletet, hogy menjünk oda. Hát így tettünk. Meg kellett szálnunk Ausztriában 1 napot, mert így is 10 óra volt az út. Mikor átléptük a svájcit határt úgy éreztem mintha egy forró kellemes folyadékot fecskendeztek volna bele a mellkasomba és éreztem, hogy boldog és szabad vagyok. Életemben nem éreztem magam ilyen jól mint ott és teljesen varázslat alatt voltam. Lehet sokan azt hiszik, hogy ott megőrültem de nem!! Közületek, akik jártak Svájcban, éreztetek ilyet?
2019. júl. 29. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jártam. Jó volt,de nem éreztem ilyen fecskendezést. De itthon is vannak boldog és szabad pillanataim, óráim, napjaim, éveim, életem.
2019. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Svájcnál csak Ausztriát tartom unalmasabb helynek a Földön, szóval engem kötéllel sem tudnának oda visszahúzni, de örülök, ha tetszett.
2019. júl. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én meg imádom az ilyen "unalmas" helyeket ahol jó a közbiztonság, rendezett mederben folyik az élet, szemétkupacok helyett virágözön van, vasbetonkerítések helyett élősövény...és ahol egy elvesztett -és egy pad szélére feltett- tömött pénztárca, még 3 nap múlva is ugyanott volt.
2019. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!