Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hány napra érdemes elmenni...

Hány napra érdemes elmenni Londonba?

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2-3 nap alatt már be lehet járni a szinte minden nagyobb nevezetességeket, de igen zsúfolt beosztásod lesz. Ha múzeumokra is kiváncsi vagy, az rengeteg időt vesz el, mert nem lehet körbefutni a londoni múzeumokat fél óra alatt akkora nagyok. Szóval 3-5 nam, és abba még egy party i belefér a sohoban, vagy egy kényelmes kirándulás richmondban meg a parkjában.
2019. aug. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, igazából attól függ, hogy mik érdekelnek igazán, illetve, hogy sietős menetrendet akarsz, vagy inkább olyat, ahol lehet is egy picit pihenni. Igazából ezt úgy érdemes, hogy a neten rákeresel, hogy pontosan mik is vannak Londonban, milyen nevezetességek, stb., és kiírod magadnak, hogy mi az amit meg akarsz látogatni. Az már egy jó indulópont.
2019. aug. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már egy napra is voltam, de egy hosszú hétvége optimális.
2019. aug. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 2* 7 napot voltam, nem láttam mindent.

De 3 napra is el lehet menni éppen.

2019. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt kizárólag az igényeid döntik el. Kimehetsz egy hétvégére és azt mondod, de jó volt, de lehetséges, hogy két hét kemény programbeosztás után hazatérve azt mondod, jó sok minden kimaradt.

Azért megnézném a kínálatot még itthon és döntenék, mi érdekel. Helyetted azt senki meg nem teheti.

2019. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!