Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vonaton hogy teszitek fel a...

Vonaton hogy teszitek fel a nehezebb borondot a vonatra + a borond tartora lanyok?

Figyelt kérdés

Most fogok elsonek utazni ket atszallassal a koliba de felek hogy fogom pl.a tartora felrakni a borondomet meg levenni.

Ic vonaton nem tudom magam melle tenni, emiatt idegeskedek egy ideje :(


2019. szept. 7. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rámosolyogsz egy kedves fiatalemberre, és megkéred, hogy tegye fel helyetted. Ilyen egyszerű...
2019. szept. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Hihetetlen, hogy emberek milyen baromságokon képesek stresszelni. Megkérsz egy férfit, hogy legyen kedves felrakni, hidd el, segíteni fognak.

De egyébként sosem jártam akkora bőrönddel (se nyaralni, se sehová), amit nem bírtam el normálisan.

2019. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sőt mi több, kérés nélkül is szoktak segiteni. Nem egyszer lattam már.

Ugyhogy nyugi :)

2019. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha nehéz, akkor nem megy könnyedén, de ki lehet bírni. Van, amikor segítenek is.
2019. szept. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tobb cuccot kell vinnem mert megyunk gyakorlatra is, igy nehez lesz :(
2019. szept. 7. 15:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én termes IC kocsiban nem rakom fel sehova, az egymással hátnak lévő székek közé rakom, oda is lehet. Újabb kocsiknál már jelzik is, hogy oda is lehet rakni bőröndöt, csomagot.

Ha nincs hely, akkor amit korábban is írtak, megkérek valakit, hogy segítsen felrakni/levenni.

2019. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy eü probléma miatt az egyik karom sokkal gyengébb, mint a másik, ráadásul 155 centi vagyok, esélytelenek az ilyen dolgok. Mindig volt eddig valaki, aki segítsen, legtöbbször kérés nélkül. Ne aggódj emiatt.
2019. szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En szerencsere elegge eros vagyok, de volt olyan nekem is hogy nagyon sulyos volt a koffer. Akkor elso lepesben az ulesem tetejere lenditettem fel, majd onnan a tartora. Szerencsere nem ult akkor a kozelben senki, akit lecsaptam volna :D
2019. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérsz segítséget, ilyen egyszerű. De ha nincs kitől, akkor üres a vonat, nincs miért feltenni a cuccot. És igen, vannak olyan kocsik, ahol elfér két egymásnak háttal fordított ülés közé vagy külön bőröndtartó állványra a bőrönd, nem kell fel pakolni. Utóbbi esetben persze érték ne legyen benne.
2019. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kalauz is segít, ha megkéred.
2019. szept. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!