Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van aki a közelmúltban igényel...

Van aki a közelmúltban igényelt Angliában NI-t és elutasították?

Figyelt kérdés

Szeretnék kiköltözni, de pár helyről hallottam, hogy volt akinek elutasították, más helyről meg azt hallottam, hogy törvény szerint adniuk kell és nem utasíthatják vissza. Van akinek van negatív tapasztalata ezzel kapcsolatban?

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. szept. 14. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk nemrég költözött be egy román csaj. Nagyon lassú a rendszer, hetekre később kapott időpontot. Meg már szigorúbbak, de állítólag az ügyintézőn múlik, mennyire faggat. Simán megkapta, igaz jól beszél angolul. Én annó 2 kérdést kaptam, két aláírást, és másnap mehettem dolgozni.
2019. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen kitudja milyen hallomásokból ne indulj ki oké? Soha nem vezet jóra! NI-t nem utasítják el, nem utasíthatják el! Ha munkakereső vagy akkor azért nem, ha munkád van akkor azért nem. Ha vállalkozó vagy akkor sem.
2019. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én tavaly igényeltem, és hát nem volt egy jó élmény. Engem agyon faggattak. Abba is belekötöttek, hogy más az aláírásom, mint amilyen a személyimen. Háromszor kellett leírom a nevem, hogy az ügyintéző elfogadja. Tehát, ha már akkor ilyen apróságokon fent akadtak, akkor szerintem most is hasonló lehet a helyzet, ha nem szigorúbb a brexit miatt. NI nem jár csak úgy mindenkinek, mint ahogy az előttem szóló írta, lehet elvileg igen, de gyakorlatban nem. Ez egészen más világ. Ha nem kísért volna el egy perfekt angolos, -aki az aláírásos résznél kialadt és ezt szóvá is tette- akkor lehet én sem kaptam volna meg.


Csak annyit tudok tanácsolni, hogyha komolyan gondolod, akkor még most vágj bele. Ne feledd, küszöbön a brexit. Igényelj, mert kitudja mi lesz utána.

2019. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

🤣

NI tulképp TB szám. Nem az ügyintézőn múlik hogy kapsz e vagy sem. Ha jogosult vagy akkor kapsz.

2019. szept. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!