Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden utazási ajánlat két főre szól?

Figyelt kérdés
Én egyedül szeretnék utazni, van ilyen is?
2019. szept. 15. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Megnézel egy szállást és lefoglalod egy főre. De a csoportos utazásokat is lehet egy főre foglalni, csak összeraknak vkivel (de felár ellenében nem). De ha ilyen "kuponszerűre" gondolsz, azok igen, általában páros ajánlatok.


Nem tudon pontosan milyen utazásra gondolsz. De természetesen utazhatsz egyedül is.


Kicsit nem értem a kérdést.

2019. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez engem is zavar, újabban én is egyedül utazom. Jóval többre jön így ki, mintha ketten mennénk és azt kéne felezni, de ez van.

A legtöbb utazási irodától le lehet kérni az árat egyágyas elhelyezésre amúgy.

2019. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel a rekreációs célú utazás hagyományosan társas dolog, a szállodaipar a kétágyas alapelrendezésre rendezkedett be akkor is, ha a trendek egyértelműen változnak. Ha a két fős szobáért van egy elvárt minimum bevétel, az nyilván nem oszlik meg két ember között, ha egyedül foglalod le a kétágyas szobát. Ezen kívül az olyan további szolgáltatások mint pl étkezés árán is kevesebbet keresnének egy fős foglalás esetén, így aztán inkább azt is drágábban adják egy emberes foglaláshoz.
2019. szept. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!